Tarım Kredi Market, ülke genelindeki zincir marketlerinde farklı kategorideki ürünleri müşterilerle buluşturuyor. Bu kapsamda, indirim kampanyalarına ilişkin açıklamalar yapmayı sürdüren Tarım Kredi Market, temel ihtiyaç ürünlerinde fırsatlar açıklıyor. Tarım Kredi Market'in duyurduğu yeni indirim listesinde, pek çok ürün yer alırken çay kampanyası pek çok kişinin dikkatini çekti. Çay indiriminin açıklanmasının ardından, fiyatı ve kampanya tarihleri araştırılmaya başlandı.

Tarım Kredi Market İndirimli Çay

Tarım Kredi Market tarafından yapılan açıklamaya göre, 13 Ocak'ta başlayan ve 31 Ocak'ta sona erecek olan kampanyasının detayları netlik kazandı. Tarım Kredi Market'in duyurduğu listede pek çok ürün yer alırken, çay indiriminin detayları merak konusu oldu. TK ilk hasat siyah çay 1000 gram 72,90 TL, Çaykur Rize turist siyah çay 500 gram ise 39,90 TL fiyat etiketiyle müşterilerin karşısına çıkacak. Söz konusu indirim kampanyası ile ilgili Tarım Kredi Market'in sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklama yapıldı. Kampanyaya ilişkin yapılan paylaşımda ''Tarım Kredi Kooperatif Market'te temel ihtiyaç ürünlerinde büyük indirim başladı! Fırsatlardan yararlanmak için 13-31 Ocak tarihleri arasında mağazalarımızı ziyaret ediniz.'' ifadeleri yer aldı.

Emekli Bayram İkramiyesi Yükseliyor! Emekliler Bu Haberi Okuduğuna Çok Sevinecek Emekli Bayram İkramiyesi Yükseliyor! Emekliler Bu Haberi Okuduğuna Çok Sevinecek