Akbank 35.000 TL Şak Diye Ödüyor! 4 Gün İçinde Hesaplarınızda Bekliyor Akbank 35.000 TL Şak Diye Ödüyor! 4 Gün İçinde Hesaplarınızda Bekliyor

Marketler zinciri indirimleri çok dikkat çekiyor. Vatandaş istedikleri ürünün indirime gireceği tarihi merakla araştırırken, evinin ihtiyacını da tamamlamak adına aktüel ürünler kataloglarını her hafta araştırıyor. Tarım Kredi indirimli ürünleri belirli zamanlarda kaliteyi en ucuza sunarken, 10-14 Mart arasında da türlü türlü ürünlerde yüzde 40'ı geçen indirimlerini açıkladı. Tarım Kredi indirimli ürünler listesi kampanyası için yarın son gün. Belirlenen ürünlerde yapılan indirimler için geç kalmak istemeyen tüketicinin hızlı davranması gerekiyor. Tarım Kredi indirimleri sadece stoklarla sınırlı oluyor.

Tarım Kredi Kooperatif Marketleri indirimli ürünler listesi açıklandı açıklanalı vatandaş adeta marketleri talan ederken, tam da ramazan ayı öncesinde yapılan gıda indirimleri mutfakları şenlendireceğe benziyor. 

Temel ihtiyaç ürünlerinde fiyatlarımızı indirdik etiketi ile indirimli ürünler listesini sunan Tarım Kredi Market 14 Mart'a kadar özellikle de market alışverişlerinizde yanınızda olmayı planlıyor.  

Tarım Kredi Marketlerinde türlü türlü çay indirimleri mevcut iken atıştırmalık ya da reçel, bal aLışverişleriniz ramazanınızın dolu geçmesini sağlayacak. 

Tarım Kredi indirimli ürünler listesi

Her hafta 'fiyatlarımızı indirdik' etiketini bekleyen milyonlarca vatandaşa son ağrı yapıldı ve Tarım Kredi Market 14 Mart'a kadar geçerli olan indirimli ürünlerin stoğunu son kere yeniledi.