Gönül Dağı 81. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yılbaşı akşamı yeni bölümü ile ekranlarda olan Gönül Dağı 80. Bölümü heyecanlı bir noktada son bulmuşken, Gönül Dağı 81. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusu merak ediliyor. Yılbaşı akşamı, tüm kanallar yılbaşı özel programı ile ekranlarda olmuşken, TRT1 reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı'nın yeni bölümünü yayınladı. İzleyicisini mutlu eden gelişmeler sonrasında izleyici Gönül Dağı 81. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusu soruluyor. Gönül Dağı 81. Bölüm fragmanı TRT1 internet sitesinde yayınlandığı gibi Gönül Dağı 81. Bölüm fragmanı YouTube üzerinden de gösterime giriyor

Alparslan Büyük Selçuklu İfşa Edildi! Devletin Direği Amidülmülk Geliyor Alparslan Büyük Selçuklu İfşa Edildi! Devletin Direği Amidülmülk Geliyor

Sünnetten kaçan çocukların herkesi tebessüme boğduğu Gönül Dağı son bölüm sonrasında Gönül Dağı 81. Bölüm fragmanı herkes tarafından heyecanla beklenmekte.  Gönül Dağı 81. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gönül Dağı 81. Bölüm fragmanı YouTube izle araması ile geldiğiniz haberimizde tüm detaylara ulaşacaksınız. Gönül Dağı 81. Bölüm fragmanı YouTube den ve Gönül Dağı 81. Bölüm fragmanı TRT1 resmi internet sitesinde yayınladı mı? Dededen kalan miras amcaoğullarını harekete geçirmesi sonrasında yaşanacaklar ne gibi bir fikir ayrılığı yaratacak dedirten Gönül Dağı 81. Bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacak.

Gönül Dağı 81. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Gönül Dağı 81. Bölüm fragmanında karşımıza çıkan detaylarda Muammer’in, oğluyla aralarını düzeltebilmek için bir adım atsa da engellerle karşılaşması sonrasında yaşanacaklar konu edinilecektir. 

Gönül Dağı 81. Bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Hazine bulma ümidi ile çıkılan yolda ne gibi hengamelerin yaşanacağının ipucu olarak karşımıza çıktığı Gönül Dağı 81. Bölüm fragmanında kasanın içinden çıkacaklar herkesi şok edecek. 

Özellikle de Gönül Dağı 80. Bölümünde Halime ve Taner arasında geçen muhabbet sonrasında Taner'in evlenmesi için yapılan teşebbüsler sonuçsuz mu kalacaktır. Yoksa Gönül Dağı 81. Bölüm fragmanında Taner yoksa evlenmek isteyecek midir? 


 

Gönül Dağı 81. Bölüm fragmanı Youtube aranıyor

Ali'nin sünnet düğünün yapılacağı bölüm sonrasında Kasaba çocukları için de toplu bir sünnet töreni ayarlanacaktır. Düzenlenen sünnet merasiminde çocuklar ortadan kaybolurken, bu anlar Gönül Dağı 81. Bölüm fragmanı yayınlanınca detaylanacaktır.

Gönül Dağı oyuncu ve karakterleri

Berk Atan – Taner
Gülsim Ali İlhan – Dilek
Cihat Süvarioğlu - Ramazan
Hazal Çağlar – Asuman
Semih Ertürk- Veysel
Nazlı Pınar Kaya – Cemile
Ferdi Sancar – Dolmuşçu Sefer
Ecem Özkaya – Zahide
Hüseyin Sevimli – Kahveci Rıfat
Hande Nur Tekin - Mihriban
Ali Düşenkalkar – Düğüncü Muammer
Feyza Işık – Döndü
Erdal Cindoruk – Ağıtçı Hüseyin
Gülhan Tekin – Günşıl
Eser Eyüboğlu – Selami
Çiğdem Aygün – Keriman
Serkan Kuru - Doktor Kenan
Zümre Meğreli – Hemşire Elif
Ege Aydan - Belediye Başkanı
Nihan Durukan - Kamuran
Halil İbrahim Kalaycıoğlu - Mezarcı İlyas
Cemil Şahin - Behçet
Burak Haktanır - Hamdi
Ufkum Kalaoğlu - Şefik
Öznur Yağcı - Hacer
Şebnem Dilligil - Halime Kaya
Ulviye Karaca - Gülsüm Öğretmen
Güliz Aybay- Zeynep
Buse Orcan - Asya
Cemre Melis Çınar - Fadime
Oya İloğulları - Elvan
Utku Ateş - Serdar
Sevilay Gültekin - Meryem
Mustafa Şahin - Sabri Abi
Halil Balkarlar - Serdar'ın Babası
Ruhi Sarı - Fikret
Sercan İnceer - Seyfettin
Umut Açabuğa - Faruk Müzik
Faruk Karagül - Yaşar
Şükrü Veysel Alankaya - Günay
Vural Ceylan - Meryem'in Babası
Yiğit Ege Yazar - Bekir
Ergun Kuyucu - Dilek'in Babası
Taner'in Babası - İrfan
Cem Kurtoğlu - Yalçın
Nuri Gökaşan - Dişçi Musa
Sait Seçkin - Divane - Güneş Toplayan Adam
 
Yavuz Sepetçi - Ciritçi Abdullah

Ali'nin kirvesi kim oldu

Gönül Dağı 80. Bölümünde sünnet merasimi, yeni yıl eğlencesi olarak karşımıza çıkmışken, Sünnet merasimine İsmail Altunsaray konuk olmuştur.  Veysel ve Ramazan, yeğenleri Ali'nin kirvesi olabilmek için yarışa başlar. Ali'nin kirvesi kim olacaktır? Kasabalıların çocukları ve Garip, sünnet günü ortalığı birbirine katarlar. Amcaoğulları sünnetten kaçan çocukları bulabilecek midir? İşte tüm bu sorularının yanıtları Gönül Dağı yeni bölümünde ortaya çıkacakken, Gönül Dağı 81. Bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu anlar daha da detaylanacak ve Gönül Dağı 81. Bölüm yaşanacaklar ortaya çıkacaktır.

Gönül Dağı reytinglerde ne yaptı?

31 Aralık yılın sonu günü oması sebebiyle reytingler merak edilmekteydi. Gönül Dağı Cumartesi günleri klasiği olöayı korudu ve  o kadar yılbaşı eğlencesinin arasında reytinglerde ilk sıraya oturdu.