Aleyna Kalaycıoğlu ve Cengiz Ünder Barışacak mı? Aleyna Kalaycıoğlu ve Cengiz Ünder Barışacak mı?

Tanem Sivar hakkında birçok merak edilen var. Sivar, Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'deki reyting rekortmeni MasterChef yarışmasında ünlüler özel bölümüne konuk oldu. San Diego State Üniversitesi Televizyon-Sinema Bölümü mezunu olan Tanem Sivar sunduğu programlarla dikkat çekiyor. Acun Ilıcalı Show TV’deyken Acun Firar’da programında beraber çalışan Sivar, kaç yaşında, nereli, nerede çalışıyor gibi birçok soru soruluyor. İşte MasterChef özel bölüm konuğu Tanem Sivar’ın hayatı hakkında ayrıntılı bilgiler.

Tanem Sivar Kimdir?

Tanem Sivar’ın, bu akşam MasterChef'te nasıl bir performans sergileyeceği en çok merak edilenler arasında. MasterChef Türkiye izleyenleri internette hakkında bilgi arıyor. CNN Türk kanalında ‘’Cumartesi sabahları iki kahve arası’’ adlı programda sunuculuk yapan Tanem Sivar aynı zamanda 2012 yılında ekranlarda yayınlanan Umutsuz Ev Kadınları dizisinde Sibel karakterini canlandırmıştı.

Tanem Sivar Hangi Programları Sundu?

42 yaşındaki sunucu 5 Temmuz 1980 yılında Amerika Birleşik Devleti'nin New York kentinde dünyaya geldi. Özel Marmara Kolejini bitirmesinin ardından üniversitede San Diego State- Televizyon-Sinema bölümünü bitirdi. Bir süre FOX TV’de çalışan Sivar’ın yolu 2005’te Acun Ilıcalı’yla kesişti.  Tanem Sivar Acun Firarda programında ayrılarak Lig TV’de 21 adlı bir spor programı sundu. Futbol programlarında sık sık çalışan Sivar, 2010 Güney Afrika Dünya Futbol Şampiyonası’nda TRT için özel çekimler ve röportajlar yaptı. 2013 yılı itibarıyla CNN Türk’te yayınlanan  ‘’Cumartesi sabahları iki kahve arası’’ programını sundu.

Tanem Sivar Evli Mi?

Tanem Sivar 2015 yılında yelken sporcusu Edhem Dirvana ile dünya evine girdi.