Ucuz alışveriş yapmak isteyenlerin son dönemlerde tercih ettiği marketlerden olan tarım kredi mart ayı indirimlerine bu sabah itibarıyla başladı. Kar amacı götürmeden satış yapan Tarım Kredi Market diğer marketlere oranlı çok daha uygun fiyatlı temel gıda ürünlerini vatandaşa ulaştırıyor. Tarım Kredi markette sadece temel Gıda ürünleri değil aynı zamanda temizlik ve hijyen ürünleri de sizlerle buluşuyor. Tarım Kredi mart ayı yeni indirimleri başlarken ekstra bir indirim kampanyasını daha duyurdu.

Bu indirim kampanyasında zam gelecek 10 ürün son kez uygun fiyatlı olarak raflarda yerini aldı. Tam 10 üründe Yapılan bu Kampanyayı kaçıran çok üzülür. Peki, Tarım Kredi de hangi ürünlerde indirim var? Tarım Kredi indirimli fiyat listesi ve detaylar haberimizde…

Tarım Kredi Raflarında Dev İndirim Başladı

Tarım Kredi Kooperatif markette büyük indirim kampanyaları aralıksız olarak devam ediyor. Mart ayında yeni bir indirime daha imza atan ünlü marketler zincirinin raflarında yerini alacak olan bu ürünleri görenler çok memnun kalacak. Çünkü tüm temel ihtiyaçlarınız Tarım Kredi de indirimli olarak sizlerle buluşuyor. Tarım Kredi Mart indirimleri listesi şöyle:

Miskos gofret 39.90 TL

Torku pötibör 4'lü avantaj paket 29.90 TL

TK Filiz çay 3 kg 199.90 TL

Et ve süt kurumu gövde tavuk 38 TL

TK fermente dana kangal sucuk 220 TL

TMO ayçiçek yağı 5 litre 135 TL

TK sıra fasulye 5 kg 189.90 TL

Öğrenciye Müjde! Artık Sınav Ücreti Ödemeyeceksiniz Öğrenciye Müjde! Artık Sınav Ücreti Ödemeyeceksiniz

Destan 5 kg toz şeker 105 TL

Yetiş matik toz çamaşır deterjanı 9 kg 104.90 TL

TK tam yağlı beyaz peynir 1000 g 82.50 TL

Sadece 15 Gün Geçerli Son Fiyatlar

Tarım Kredi Kooperatifi marketlerde indirime giren Bu temel gıda ürünlerinde kampanya sadece 15 gün geçerli. Yani ünlü marketler zinciri zam öncesi son çıkışı gösterdi. Tarım Kredi marketlerden indirimli alışveriş yapmak istiyorsanız vakit kaybetmeyin çünkü aynı zamanda ürünler stoklarla sınırlı.