Küçücük mutfağında Taha'nın Mutfağı önlüğü ile fenomen olan milyonlarca takipçiye ulaşan Taha Duymaz'da depremzede. Hatay'da ailesi ile birlikte enkaz altında kaldığı geçtiğimiz gün ablası tarafından sosyal medyadan yardım istemesi ile duyurulmuştu. Peki aradan geçen saatler sonrasında yürekleri yakan haberler gelmeye devam ederken, Taha Duymaz'ın da son durumu merakla araştırılıyor. 

Hatay'ın köyünde ailesi ile birlikte yaşayan Taha Duymaz'ın ablası geçtiğimiz gün sosyal medyadan yardım istemiş ve kardeşi ile ailesinin enkaz altında kaldığını açıklamıştı. 30 saatten fazla geçmesine rağmen Taha Duymaz'dan hala daha haber alınamadığı açıklandı. 

Survivor 2023'te Yaprak Dökümü Devam Ediyor Survivor 2023'te Yaprak Dökümü Devam Ediyor

6 Şubat'ta yaşanan deprem sonrasında Hatay en çok zarar gören illerden olurken, hala daha yardım bekleyen vilayetlerin olduğu da bildiriliyor. İşte Hatay'da yaşayan Taha Duymaz'ın hayranları da Taha Duymaz öldü mü sorusunun yanıtını arıyor. 19 yaşındaki fenomeninn sağlık durumu nasıl? Taha Duymaz kurtarıldı mı? sorusunun yanıtı için gözler Taha Duymaz'ın ablasına çevrildi. 

Taha Duymaz'ın ablası Semiha Durmaz geçtiğimiz gün yardım beklediklerini Taha Duymaz'ın enkaz altında olduğunu açıklamıştı. Ancak Taha Duymaz ve ailesinden aradan geçen 30 saat sonrasında bile haber alınamıyor. 

Bölgede arama kurtarma çalışmaları devam ediyor.