Kahramanmaraş'ta meydana gelen deprem sonrasında birçok il olumsuz etkilendi. Hatay'da çok büyük hasar meydana gelirken, enkaz altından kalan çok sayıda vatandaş olduğu açıklandı. Sosyal medya fenomeni Taha Duymaz ve ailesinin yıkılan evin göçüğünde kaldığı iddia ediliyor. Peki Taha Duymaz öldü mü? Taha Duymaz enkazdan çıkarıldı mı?

Yemek videoları ile tanınan sosyal medya fenomeni Taha Duymaz'dan haber alamayan ablası yardım istemişti. Sosyal medya üzerinden deprem enkazında kalan binlerce kişi ve yakınları yardım çağrısında bulunurken, ünlü isimlerin de arasında olduğu bilgisi Twitter gündemindeki yerini koruyor. 

Öğrencilere Dev Destek Açıklandı! 20 Bin TL Ödenecek Öğrencilere Dev Destek Açıklandı! 20 Bin TL Ödenecek

Gece saatlerinde yaşanan deprem tüm ülkeyi yasa boğarken, yemek videoları ve sonrasında da değişimi ile gündemde olan isim Taha Duymaz ve ailesinin de göçük aLtında kaldığı bilgisi ulaştı. Masterchef Tunahan'da yakın arkadaşı Taha Duymaz adına yardım çağrısında bulundu. 

TAha Duymaz'ın ablasının sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda yardım çağrısında bulunduğu öğrenilirken, kız kardeşi Melek Duymaz ve erkek kardeşi Taha Duymazdan haber almadığını ve enkaz altında olduğunu yardım istediklerini haykırdı. 

Taha Duymaz ile alakalı henüz bir sağlık durumu açıklaması yapılmadı.