Geçtiğimiz hafta tanıtım fragmanı yayınlanan Taçsız Prenses dizisinde en çok ilgi gören Masal'ın köpeği oldu.  Bu akşam yeni bölümü ile ekranlarda olacak olan Taçsız Prenses Masal'ın köpeği araştırmaları devam ediyor. Taçsız Prenses’deki Köfte isimli köpek, bu akşamın çok ilgi gören aramalarındaki yerini alırken, adeta MAsal'ın can dostu, koruyucusu olarak karşımıza çıkıyor. 

Peki Taçsız Prenses’deki köpek cinsi, ırkı ne? İsmail Hacıoğlu ve Sümeyye Erdoğan'ın başrolünde yer aldığı Taçsız Prenses dizisi bu akşam stratını veriyor. En son Mahkum dizisi ile adeta zincirlerini kıran İsmail HAcıoğlu, herkesin yöneldiği dijital platformların aksine TV kanalında yer alacak dizisi için takdir toplarken, izleyici diziyi merakla bekliyor. 

Taçsız Prenses oyuncu kadrosu merakla araştırılırken, araştırmaya konu olan bir başka karakter daha mevcut. Taçsız Prenses Masal'ının yanından ayırmadığı Köfte isimli köpek. 

Peki Taçsız Prenses'teki köpeğin cinsi ırkı ne?

Reytinglerde herkesin üst sıralarda olacağına inandığı Taçsız Prenses dizisi oyuncu kadrosunda İsmail Hacıoğlu, Sümeyye Aydoğan, Tolga Tekin ve Elif Kurtaran gibi isimler varken, merakla araştırılan Taçsız Prenses Köpek cinsi  Border Collie olarak karşımıza çıkıyor. 

Geçtiğimiz sezonlarda Yetenek Sizsiniz köpeği Max ile aynı türden olan Taçsız Prenses Masal'ın yakın arkadaşı merakları üzerine topluyor. 

Yargı 52. Bölüm de Pars Ölecek Sanıyorsanız Yanılıyorsunuz! O Detay Şaşırttı Yargı 52. Bölüm de Pars Ölecek Sanıyorsanız Yanılıyorsunuz! O Detay Şaşırttı

Border ırkı özellikleri

Border Collie cinsi köpekler oldukça hareketli olmaları ile bilinirken, orta boy türü olarak biliniyor.  Border Collie cinsi köpekler günde en az 8 saat koşması ve zıplaması gerekmektedir. Yarışmadaki Max'i hatırlarsanız, ne kadar akıllı olduğunu da tahmin edebilirsiniz.