Taçsız Prenses 2. bölümü ile bu akşam ekranlarda olmaya hazırlanıyor. Konusundaki hüzün küçük bir kızın adeta yaşam mücadelesinin konu edinildiği Taçsız Prenses dizisi İsmail Hacıoğlu'nun yeni dizisi olarak açıklandığı günden beri çok merakla araştırılıyor. Mahkûm dizisinden sonra ara vermeden paralı platformlar yerine TV kanalında kalmayı yeğleyen İsmail Hacıoğlu yeni dizisi Taçsız Prenses ile tüm alkışları üzerinde topluyor. 

4. Bölümü Yeni Yayımlanan Ateş Kuşları'nda Flaş Gelişme! 4. Bölümü Yeni Yayımlanan Ateş Kuşları'nda Flaş Gelişme!

Taçsız Prenses hikayesi merakla araştırılıyor. Taçsız Prenses dizisi gerçek hikâye mi? Taçsız Prenses uyarlama mı sorusunun yanıtı için gözler dizinin bu akşam yayınlanacak olan 2. bölümüne çevrilmişken, Taçsız Prenses dizisi hakkındaki detayları araştırdık.

 

Taçsız Prenses konusu

Annesi Şirin'in sayesinde masal dünyasında yaşayan Masal isimli bir kız ve Evgin öğretmenin hayat mücadelesinin anlatıldığı Taçsız Prenses konusu herkesin yüreğini adeta işliyor.  Annesinin kalp yetmezliği ile hastaneye kaldırılması sonrasında tam bir çöküş dönemine giren Masal güçsüzlükle hırçın ve her türlü kötülüğü yapabilecek bir kız haline dönüşüyor.

Taçsız Prenses dizisinde Masal'ın adeta yol göstericisi destekçisi Evgin öğretmen olacak iken Masal hem kendi hikayesini yaşayacak hem de öğretmeni Evgin'in hayat hikayesini tamamlayacak. Taçsız Prenses dizisi konusu 2. bölümü ile daha da bir ortaya çıkacağa benziyor. 

Taçsız Prenses dizisinde yolu Evgin öğretmen ile kesişen Yağmur karakteri de göz önündeki karakterler arasında iken, zengin ama mutsuz bir yaşam geçiren Yağmur, aşkı heyecanı ve hüznü yaşayacaktır. 

Taçsız Prenses dizisi hikayesi bu üç isim öncülüğünde tamamlanacakken, üçü de yaşam zorluklarına beraber mücadele edecekler. 

Dizinin minik oyuncusu Masal karakteri ile karşımıza çıkan Elif Kurtaran, yaşının küçüklüğüne rağmen oyunculuğundaki başarısı ile adeta devleşeceğe benziyor. En iyi çocuk oyuncu ödülü alma yolunda ilk gösterilecek aday olacağını tahmin ettiğimiz Elif Kurtaran, Taçsız Prenses dizisindeki duyguyu tamamen yaşatıyor.

Sadece İsmail Hacıoğlu için izleyenler var

Taçsız Prenses dizisi başlamadan önce herkes dizinin konusundan çok İsmail Hacıoğlu'nun dizisi olduğu için izleyeceklerini belirtmişti. Reytinglerde yükselişinin bir sebebi de başarılı oyuncu karşımıza çıkıyor. 

SÜmeyye Erdoğan'da Duy Beni dizisindeki başarısı sonrasında ekranlara ara vermeden Taçsız Prenses dizisi ile karşımıza çıkmış ve Taçsız Prenses dizisi hikayesinde en ön sıradaki isimlerden olmuştur. 

Taçsız Prenses Anne dizisi çalıntısı mı?

Geçtiğimiz dönemlerde yayınlanan ve çok izlenilen Anne dizisi ile benzerlik gösterdiği yönündeki yorumlara maruz kalan Taçsız Prenses dizisi, ilk bölümü ile bu izlenimi uyandırmış olduğu söyleniyor.  Salı günleri yayınlanan Taçsız Prenses dizisi reyting rekabetinin yüksek olduğu günü yayın günü olarak kendine seçmişken, aslında reytinglerinin yükselerek ilerleyici tahmin ediliyor. 

Taçsız Prenses uyarlama mı?

İlk bölümü itibari ile uyarlama olmadığı açıklanan Taçsız Prenses dizisi hakkında sosyal medya da Kore Yapımı “THE GLORY” dizisinin uyarlaması olduğu iddia ediliyor. Taçsız Prenses 1. bölümü sonrasında bu iddiaların ortaya atılması sonrasında dikkatli izleyici, uyarlaması olduğu dizi ile alakası yok yorumlarını yaparken, gerçek hikâye mi sorusunun da yanıtını araştırıyor. 

Taçsız Prenses gerçek hikayesi merak ediliyor

Taçsız Prenses dizisi 2. bölümü itibari ile hızlanan konu sonrasında Taçsız Prenses gerçek hikayesi araştırılıyor. Sosyal medya da Taçsız Prenses gerçek hikâye olarak yorumlanırken, bunun sebebinde e ilerleyen bölümlerde herkesin kendi yaşamından kesitlere ulaşacağı olması olarak yorumlanıyor