Tom Hardy ve Peaky Blinders'ın yaratıcısı Steven Knight'ın sıra dışı dönem draması Tabu, 2. sezon için resmen olarak geri dönüyor ancak bekleme devam edecek. Mart 2017'de ikinci sezon için resmen anlaşılsa da aradan geçen 5 yılın sonunda hala bir gelişmenin olmaması hayranları ciddi derecede mutsuz ve rahatsız etti.

Yenilemenin ardından konuşan yönetici yapımcı Ridley Scott şunları söyledi: "Seyircilerin bundan sonra ne olacağını bilmek istmesinden heyecan duyuyoruz."dedi.

Arka Sokaklar'dan Gelen Haber Mutlu Etti! Gitmişti Arka Sokaklar'dan Gelen Haber Mutlu Etti! Gitmişti

Netflix'te 1. Sezonun yayınlanmasıyla beraber hayranlar, Tabu'nun 2. sezonunun ne zaman yayınlanacağını, daha ne kadar bekleyeceğimizi merak ediyor. İşte Tabu 2. sezon hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey!

Tabu 2. Sezon Yayın Tarihi

Yeni sezonun çekimine henüz başlanmadığı göz önüne alındığında, şu anda 2. sezonun en erken 2023'ün sonlarına dek gelmeyecek gibi görünüyor. Tabu 2. sezon için resmi bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Ancak Knight, Kasım 2021'de dizinin 2. sezonuyla ilgili bir güncelleme sunarak çoğunun yazıldığını söyledi.  Knight, "sekiz bölümden altısının yazıldığını ve başrol Hardy’nin tekrar sete dönmesi için çaba serfattiklerini" doğruladı. Hardy'nin inanılmaz derecede meşgul olduğuna dikkat çekerek, çekimlerin en erken 2023’te başlayacağını belirtti. Bu, en erken aynı yılın sonuna kadar göremeyeceğimizi gösteriyor. Bu arada hem Hardy hem de Tabu'daki rol arkadaşı Stephen Graham, Steven Knight'ın bir diğer dizisi Peaky Blinders'ın altıncı ve son sezonunda yer alıyor. Ancak ikili henüz birlikte herhangi bir sahne paylaşmadı.

Tabu 2. Sezon Oyuncu Kadrosu Nasıl Olacak?

Tom Hardy'nin canlandırdığı James Delaney'nin geri döneceği neredeyse kesin gibi görünse de dizinin yardımcı kadrosunun devam edip etmeyeceği net değil.

·        Tom Hardy James- Keziah Delaney rolünde

·        Jessie Buckley- Lorna Delaney rolünde (kızlık soyadı Bow)

·        Tom Holland- Dr George Cholmondeley rolünde

·        Stephen Graham- Atticus rolünde

·        Edward Hogg- Michael Godfrey rolünde

·        Mark Gatiss-Prens George rolünde

·        Fransız Bill - Scroobius Pip rolünde

Dizinin oyuncu kadrosunu oluştururken, tartışmalar devam etse de büyük değişiklikler beklenmiyor.

Tabu 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı mı?

Maalesef!  Tabu 2. sezondan henüz bir fragman yayınlanmadı. Ve şu anda devam eden bir çekim olmadığından, yeni sezondan herhangi bir görüntü görmemiz çokuzun zaman alacak.