Yayınlandığı her sezon TV8'in en çok izlenen dizileri bile alt etmesini sağlayan Survivor yarışması gerek formatı gerekse geçen seneden gelen olumsuzlukların etkisi altında kalması sonrasında bu sene reytinglerde dibi sıyırıyor. Henüz ilk başlarında adeta yarışmacılarının yaprak dökümüne uğradığı Survivor 2023 Acun Ilıcalı'nın masrafını reytinglerinden çıkaramadığı tek projesi olarak tarihe geçmeye hazırlanıyor. Normal de Temmuz ayı gibi bitmesi beklenen Survivor Yarışması erken finali belirlendi. Survivor yarışmacıları yurda geri dönecek.

Bir Küçük Gün Işığı Sinan, Gidişatı Değiştirmeye Geliyor Bir Küçük Gün Işığı Sinan, Gidişatı Değiştirmeye Geliyor

Survivor ne zaman bitecek

Survivor yarışması bu sene Temmuz ayının başında bitmesi planlanmaktaydı. Acun Ilıcalı bu sezon gerek dizileri gerekse de yarışmaları ile pek de hoşnut bırakmayan performans ile karşı karşıya kalırken, Survivor 2023’ün final tarihi Temmuz ayının ilk haftasından Mayıs ayının ikinci haftasına alındığı söyleniyor. 

Survivor 2023 bekleneni veremedi

Survivor 2023 beklenileni veremiyor iddiaları sonrasında gözler izleyiciye çevrilmişken, yeni format ve yeni yarışmacıların başarılı isimlerden seçilmediği gerekçesiyle izlenilmediği söyleniyor. Bİr de geçtiğimiz senenin şampiyonu Nisa seçilmesi izleyicinin de inancını kaybetmesine mahal vermişti. 

Survivor hangi günler

Pazartesi, Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri izleyicisiyle buluşuyor.

Reyitnglerde çöktü

Gerek Total gerekse de AB kategorisinde reytinglerinin çift sayılı hanelerde seyrettiği Survivor yarışması Acun Ilıcalı'ya bu sene adeta külfet oldu. Geçtiğimiz haftalarda 3 kişinin yarışmaya veda etmesi ve sonrasında da hakkında ortaya atılan iddiaların da Survivor'un fişinin çekilmesine mahal verdiği konuşuluyor. 

Survivor'da Nisa pişmanlığı

Geçtiğimiz senenin şampiyonunun Nisa seçilmesi sonrasında izleyicinin yarışmaya inancı kalmadığı da konuşuluyor.  Öyle ki ''Parkurların ve performansın öneminin olmadığını anladıktan sonra kim izler Survivor'ı aslında survivor geçen sezonki finalde tam anlamıyla final oldu'' yorumu aslında gerçeği yansıtmaktayken, medya kulislerinde dolanan haberlere göre finali Mayıs ayında sezon dizileri ile birlikte olacak.