Survivor 2022 All Star'da yarışan ve elenen Nagihan Karadere, Nisa'nın birinciliğini kaldıramayıp yarışmayla ilgili sayısız iddia ortaya atmıştı. Eleştirileri sonrasında Survivor Panaroma'da Nagihan'a cevap veren Acun Ilıcalı'nın sözleri de olay olmuştu.

Bunun üzerine Nagihan yayına bağlanmaya çalışırken akşam saatlerinde üzücü bir haber geldi. Gazeteci Bilal Özcan'ın haberine göre Karadere, kanser hastalığına yakalandı...

Ozan Tufan'ın Referansı Olmadığı İçin Alamadığı Villayı Bakın Kim Satın Aldı... Ozan Tufan'ın Referansı Olmadığı İçin Alamadığı Villayı Bakın Kim Satın Aldı...

survivornagihan1

Survivor Sahte Bir Ortam!

Katıldığı Survivor 2022 All Star'la ilgili şok açıklamalar yapan Nagihan Karadere, şu ifadeleri kullanmıştı:

Survivor sahte bir ortam, herkes menfaat herkes çıkar derdinde. Arkadaşlıklar yalan. Survivor'da görmediğim kadar samimiyetsizlikler gördüm. Görmediğim kadar yalanlar gördüm. Hayatımda görmediğim üçkağıtlar gördüm.

survivoracun

Acun'dan Cevap Gecikmedi: Nagihan 1. Olamadığı İçin Bozuldu 

Nagihan Karadere'nin bu açıklamalarının ardından Acun Ilıcalı, TV8'deki Survivor Panaroma programına katıldı. Nagihan'a bir de yanıt veren Acun, şunları söylemişti: 

Nagihan hanım sağ olsun çok bozuldu Survivor'da birinci olamadı diye. Mesela Nagihan hangi özelliğiyle birinci olacaktı ben onu çözemedim.

Yayına Bağlanmaya Çalıştı

Acun'un sert açıklamaları sornasında Nagihan, bir tweet atarak yayına bağlanmak istediğini söyledi: 

survivornagihan

'Hastalığımı Ailem Dahi Bilmiyordu'

Akşam saatlerinde Nagihan Karadere'yle ilgili üzücü bir haber geldi. Türk Gazeteci ve Yazar Bilal Özcan'a konuşan Karadere, kanser hastalığına yakalandığını söyledi:

Ben emeğime üzüldüm, kırıldım, Nasıl canım yanıyor anlatamam. 1 ay önce kanser olduğumu öğrendim. Hastalığımı ailem dahi bilmiyordu. Bugün anneme söyledim.