TV8 ekranlarının yıllardır en sevilen yarışma programı olan Survivor, yeni sezonuyla izleyiciyi ekrana kitlemeyi başardı. Seçkin, Berdan, Kürşat ve Ümit'in eleme adayı olduğu programda, ilk elenen isim belli oldu.

Gülcemal Dizisi Ne Zaman Başlayacağı Belirlendi! Murat Ünalmış Spoiler Verdi Gülcemal Dizisi Ne Zaman Başlayacağı Belirlendi! Murat Ünalmış Spoiler Verdi

Halk oymalasının da yapıldığı programda adaya kim veda etti? İşte Survivor 2023 ilk elenen yarışmacı isim...

Survivor 17 Ocak Salı Kim Elendi?

Survivor yarışmasında adaya veda eden ilk isim Ümit Erdim oldu. Eleme konseyi öncesinde oynanan ödül oyununda günün ödülü krakerdi. Kadınlar mücadelesini ödül oyununda açık ara gönüllüler takımı kazanırken, erkekler mücadelesinde de gönüllüler takımı öne çıktı. Böylelikle 2-0'lık bir skorla gönüllüler ödülün kazananı oldu. 

Daha sonra konseyin toplandığı ve elenen kişinin belirlenmesiyle yarışma son buldu. Dün akşam adaya veda eden isim halk oylamasından sonra Ümit Erdim olarak açıklandı. 

survivor2023

Ümit Erdim'den Son Sözler 

Dominik'e oldukça erken veda eden Ümit Erdim, 'Gidiyorum, takımıma hala inanıyorum. Mücadeleye devam edecekler. Survivor 2023'ün şampiyonu kırmızı takımdan çıkacak. Teşekkür ederim.' dedi