Survivor 2023 yarışmasında zorlu mücadeleler yaşanacak. Özellikle Survivor 2023 ilk dokunulmazlık oyununda karşılaşacak olan yarışmacılar heyecan dolu dakikalar yaşayacak. Survivor 2023 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 2023 eleme adayı kim olacak?

TV8 ekranlarında Survivor 2023 sezonunun ilk bölümü bu akşam yayınlanacak. Nefes kesen mücadelede ünlüler ve gönüllüler kadrosunda bazı yarışmacılar yer alacak. Survivor’da kim kazandı? Dokunulmazlığı kim aldı? Gibi sorular araştırılmaya başlandı.

Survivor Dokunulmaz Oyununu Kim Kazandı?

Survivor’da dokunulmaz oyunu 15 Ocak 2023 tarihinde ünlüler ile gönüllüler arasında gerçekleşecek. Yarışma sonunda kazanan takım açıklanır açıklanmaz sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Survivor 2023 Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor 2023 eleme adayı henüz açıklanmadı. 15 Ocak 2023 tarihinde oynanan dokunulmazlık oyunu sonrası sezonun ilk ada konseyinde yarışmacılar eleme potasında yer alacak adı belirleyecek. Konuyla ilgili yeni açıklama geldiği takdirde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bu Gözler Daha Neler Görecek? Hakan Bayrakçı CNN Türk Canlı Yayınında Tırnaklarını Kesti Bu Gözler Daha Neler Görecek? Hakan Bayrakçı CNN Türk Canlı Yayınında Tırnaklarını Kesti

Survivor Gönüllüler Kadrosu

Survivor gönüllüler kadrosunda:

Gizem Avcı, Osman Can, Aleyna, Asena, Özgür Tunga, Kardelen ve Walison.

Survivor Ünlüler Kadrosu

Survivor Ünlüler kadrosunda:

Berdan Mardini, Ümit Erdim, Yusuf Güney, Murat Eken, Seçkin Piriler, Zeynep Alkan, Cansu Tuman.

Survivor Fenomenler Kadrosu

Yeni formatta yer alacak olan fenomenler kadrosunda:

Buse Plan, Chaby Han, Halil İbrahim Göker, Elanur, Alper Rende, Kürşat Juan, Aysu Keskin ve Barış Telli.