TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor'daki yarışmacı sayısının azalmasının ardından izleyiciler birleşme partisini merak etmeye başlamıştı. Acun Ilıcalı ise son konseyde birleşme partisinin tarihini açıkladı. 

Böylelikle Survivor 2023 birleşme partisinin tarihi öğrenilirken, yarışmacıların artık bireysel şampiyonluk yarışına başlayacağı da kesinleşti. 

survivor-4

 Airfryer, Süpürge, Kahve Makinesi Artık Marketlerde Satılması Yasaklandı mı?  Airfryer, Süpürge, Kahve Makinesi Artık Marketlerde Satılması Yasaklandı mı?

Survivor 2023 Birleşme Partisi Ne Zaman?

Konseye katılan Acun Ilıcalı, birleşme partisinin ne zaman yapılacağını açıkladı. 2 hafta sonra birleşme partisinin yapılacağını söyleyen Ilıcalı'nın sözleri üzerine, parti için takvimler 26 Mart 2023'ü gösterdi. 

Tarihin yaklaştığını işaret eden Ilıcalı, birleşme partisine kadar sürecin nasıl ilerleyeceğini aktardı: 

Survivor'da birleşme yakınlaşmıştır. 2 hafta sonra birleşme partisi olacak. Bu arada kötü haberim var. Birleşmeye kadar hızlandırılmış eleme var; o yüzden 2 değil 3 yarışmacı veda edecek. Birleşmeden 1 gün önce eleme olacak. Ara verdiğimiz dönem var o yüzden elemeyi hızlandıracağız. Üç yarışmacı giderse birleşme sayısı güzelleşiyor. Bir veda olacaktı ama veda biraz hüzünlü olacak.