Enflasyonun artış göstermesi hayat pahalılığını da beraberinde getirdi ve vatandaşların acil nakit ihtiyacında başvurabileceği tek yer olan bankalar birçok kampanya oluşturdu. İş Bankası ise 200.000 TL gibi bir nakit ihtiyacını hiç şubeye gitmeden müşterilerine yatırdığı bir kampanyaya imza attı. Peki, İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı ne kadar? İş Bankası ihtiyaç kredisi vade sayısı kaç? İşte İş Bankası ihtiyaç kredisinin tüm detayları...

subeye-gitmeden-200000-tl-nakit-alabilirsiniz-o-bankadan-hafta-sonu-mujdesi-geldi-1

200.000 TL İhtiyaç Kredisi İş Bankası’nda

Alım gücü düşen vatandaş büyük ihtiyaçları için acil nakit bulmakta daha fazla zorlanmaya başladı. Bu doğrultuda birçok ürün ve hizmete ulaşım sağlanabilmesi için İş Bankası müşterilerine özel olarak ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi ve bu kampanya kapsamında şubeye hiç gitmeye gerek kalmadan 200.000 TL gibi bir meblağ hemen hesaplara yatıyor.

subeye-gitmeden-200000-tl-nakit-alabilirsiniz-o-bankadan-hafta-sonu-mujdesi-geldi-3

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Faizi Ne Kadar? Vade Sayısı Kaç?

İş Bankası, müşterilerine özel oluşturduğu kampanya kapsamında 200 bin TL nakdi hesaplara yatırıyor. Müşterilere özel faiz oranları ile hesaplanan ihtiyaç kredisinde bazı kişiler için yüzde 4 olan faiz oranı bazı kişilerde ise yüzde 2 olabiliyor. Gün içerisinde hemen hesaplara yatan 200 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirirken ödeme tablosundan kendinize uygun vade ve faiz seçeneklerini seçebilirsiniz.

100.000 TL üzeri kredilerde vade sayısı 12 iken, 50 ila 100 bin TL arasında kredi çekmek isteyen vatandaşlara İş Bankası 24 ay vade sunmaktadır. 50.000 TL altına ise 36 ay vade verilmektedir.

subeye-gitmeden-200000-tl-nakit-alabilirsiniz-o-bankadan-hafta-sonu-mujdesi-geldi-2

Tek Şarta Hanelere 1.900 TL Yardım! PTT'den Sene Boyu Her Ay Alacaksınız Tek Şarta Hanelere 1.900 TL Yardım! PTT'den Sene Boyu Her Ay Alacaksınız

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu kolay bir şekilde şubeye gitmeden internete girdiğiniz cihazdan internet bankacılığı üzerinden veyahut mobil uygulama üzerinden 5 dakika sürmeden yapılabilmektedir. Anında Kredi kısmını seçtikten sonra başvuru diyerek adımları tamamlamanız yeterlidir. Sonuç dakikalar içinde gelir ve ödeme de aynı saniyelerde hesabınıza yatar. Eğer mobil uygulama telefonunuzda bulunmuyorsa “İşCep”i indirip hemen indirmek çok kolay.

Telefonunuza İşCep uygulamasını indirdikten sonra müşteri numarasını ya da T.C. kimlik numaranızı girerek ardından internet bankacılığı şifrenizi girmeniz gerekmektedir. İnternet bankacılığı şifrenizi bilmiyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak hemen öğrenebilirsiniz. Ardından kredi başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.