Maaşını üç yıl boyunca aynı bankadan alacağına dair taahhüt veren kişiler, maaş aralıklarına göre değişen tutarlarda promosyon ödemesi alamaya hak kazanıyorlar. Söz konusu emekli promosyonları bankadan bankaya değişkenlik gösterdiği için şubat ayı güncel emekli promosyonları pek çok kişi tarafında merak ediliyor. Bu kapsamda, emekli promosyonları ile ilgili araştırmalar devam ediyor. Ziraat Bankası'nın internet sitesinde yer alan bilgilendirme metni ile birlikte, güncel emekli promosyonu ödemesi belli oldu.

Ziraat Bankası Emekli Promosyonu Ne Kadar?

Ziraat Bankası'nın açıklamasına göre, emekli maaşını üç yıl boyunca Ziraat Bankası'ndan alacağına dair taahhüt veren kişiler, 3.000 TL'den başlayan promosyon ödemesini alabilecekler. Söz konusu emekli promosyonları maaş tutarı artıkça yükseliyor. Bu kapsamda, promosyon tutarı 5.000 TL seviyesine kadar çıkıyor.

3.500 TL Altında Maaş Alanlara: 3.000 TL
3.500 TL ile 7.500 TL Arasında Maaş Alanlara: 3.500 TL
7.500 TL ile 10.000 TL Arasında Maaş Maaşı Alanlara: 4.500 TL
10.000 TL ve Üzerinde Maaş Alanlara: 5.000 TL

Ziraat Bankası'nın duyurduğu emekli promosyonu ödemesini almak isteyen kişiler, bankanın resmi işlem kanalları üzerinden maaş taşıma ve promosyon başvurusunu iletebilirler. Emekli promosyonu kampanyasına dair ayrıntılı bilgiye, Ziraat Bankası'nın internet sitesinden erişilebilir.

Herkes Şokta! SGK Yüzde 200 Zam Yaptı Herkes Şokta! SGK Yüzde 200 Zam Yaptı

Ziraat Bankası Emekli Promosyonu Başvurusu

Ziraat Bankası'nın duyurduğu promosyon ödemesini almak isteyen emekliler, Banka şubesi, internet şubesi, Ziraat Mobil, ATM, SMS ve müşteri iletişim merkezi  üzerinden başvuruda bulunabilirler.

Emekli Promosyonu Şubat 2023

Emekli promosyonları, maaş aralığına göre değişiklik göstermesinin yanı sıra, bankadan bankaya da farklılaşabiliyor. Bu kapsamda, maaş aralığına göre değişen tutarlarda promosyon ödemesi sağlandığı için şubat ayı itibariyle hangi bankanın ne kadar promosyon vereceği ile ilgili araştırmalar devam ediyor.