Mehmet Dinçerler Hadise-Icardi Aşkını Kaldıramadı! Mehmet Dinçerler Hadise-Icardi Aşkını Kaldıramadı!

Beyaz TV ekranlarının magazin programı Söylemezsem Olmaz'da yorumcu olarak Arto, Bircan Bali ve Seren Serengil bulunuyordu. Geçtiğimiz günlerde yaşanan bir gelişmeyle Seren Serengil programdan ayrıldı.

Seren Serengil'in boşalan koltuğuna oturacak ismin kim olacağı merakla beklenirken o isim açıklandı. Serengil, programdan mobbinge uğradığını ifade ederek ayrıldığını duyurmuştu.

Konuya ilişkin Instagram hesabından açıklamada bulunan Serengil, "Uzun zamandır süregelen bir takım olaylarla birlikte her sabah Beyaz TV'de yorumculuğunu yapmakta olduğum 'Söylemezsem Olmaz' isimli programdan bu sabah itibarıyla tüm yasal haklarımı saklı tutarak bulunmaktayım. Programdaki diğer yorumcular ve yapımcı tarafından sözlü, psikolojik şiddet ve mobbing nedeniyle kişilik haklarımın, kamuoyu önündeki itibarımın, ismimin marka değerinin ve siz sayın izleyicilerimin gözündeki varlığımın zarar görmemesi adına bu kararı almış bulunmaktayım" ifadelerini kullanmıştı.

Bugünden itibaren Serengil'in koltuğuna Ebru Şancı Öztürk oturacak. 

ebru-sanci

Ebru Şancı Öztürk Kimdir?

Ebru Şancı Öztürk, Türk model, sunucu ve oyuncudur. 16 yaşında model olarak podyumlarda yer almaya başladı. Öztürk, 18 yaşında Brezilya'daki 2001 Miss Globe güzellik yarışmasında birinci oldu. New York'ta kariyerini devam ettirmesinin ardından 2010'da Türkiye'ye kesin dönüş yaptı.

Futbolcu Alparslan Öztürk'ün eşi olan Ebru Şancı Öztürk, üç çocuk annesi. Öztürk'ün bol takipçili Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar büyük ilgi görüyor.