İstanbul Valisinden Kar Uyarısı: Deyim Yerindeyse Çığ Düşecek! İstanbul Valisinden Kar Uyarısı: Deyim Yerindeyse Çığ Düşecek!

Son günlerde internette zombi insan oldukları iddia edilen şüpheli görüntüler dolanmaya başladı. Çin ve Kolombiya'da çekilen görüntüler hızla dünyaya yayılırken, yeni görüntü Türkiye'den geldi. Bir kadının yerde yuvarlanarak değişik sesler çıkarmasını konu alan video, kısa sürede milyonlarca görüntülenme aldı. 

Son zamanlarda internette yayılan zombi insan videoları dünyanın çeşitli yerlerinden dikkatleri üzerine çekti. Görüntülerdeki insanların kimisi değişik hareketler yaparken, kimisi de etrafa saldırdı. Türkiye'den gelen son görüntü ise izleyenleri hayrete düşürdü. 

Son Zombi İnsan Türkiye'den Çıktı 

Söz konusu zombi insanlara dair yeni bir görüntünün ortaya çıkması, Türk sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü. Kimi bu görüntülerin kurgu olduğunu düşünürken kimisi de gerçek olduğuna inandı. 

zombi

Türkiye'de yayımlanan son görüntülerde genç bir kadın, yerde yuvarlanarak kendini kaybetmiş bir şekilde değişik sesler çıkarıyordu. Kendini kaybeden kadının etraftaki hiçbir şeyle ilgilenmemesi ve Çin'de yaşanan vakaya kıyasla saldırganlık göstermemesi ise dikkat çeken detaylar arasındaydı. 

Uyuşturucu Etkisinde Olabilir 

Türkiye'de çekilen ve internette yayılan görüntülerde kadının kim olduğu ve görüntülerin nerede çekildiği belli değil. Ancak görüntüleri izleyen bazı kişiler kadının uyuşturucu etkisinde olabileceğini düşünüyor. Kurgu olma ihtimali de olan görüntülerin nasıl gerçekleştiği ve videonun kurgu olup olmadığı ise şimdilik belli değil.