Star TV ekranlarının sevilen dizisi Ömer,  birbirinden güçlü oyuncuların bulunduğu kadrosunun yanı sıra heyecanlı hikayesi de her hafta büyük beğeni topluyor. 

Kızılcık Şerbeti 20. Bölüm 2. Fragmanında ŞOK Sahne! Oyuncu Açıkladı 'Herşey Gerçek' Kızılcık Şerbeti 20. Bölüm 2. Fragmanında ŞOK Sahne! Oyuncu Açıkladı 'Herşey Gerçek'

omeryenibölümdeneolacak

Son bölümüyle hakkında konuşturan dizide, 6 Mart akşamı yayımlanacak 7. bölümün konusu ise büyük merak konusu oldu. İşte Ömer 7. bölümde yaşanacaklar... 

Ömer 7. Bölümde Neler Olacak? 

Ömer'in Gamze'ye olan aşkının artık tehlikeli olmaya başladığını düşünen Reşat, Tahir'den önce davranıp Fatma'ya gider. 

omeryenbolum

Bu hamleyle birlikte Tahir'in susmasıyl herkes rahat bi nefes alırken mahalleden tanıdığı doktor devreye girer. Doktor Erdal, Gamze'ye talip olduğunu söyler ve böylelikle Ömer ile Gamze beklemedikleri bir şok yaşar.

İş bulup maddi anlamda biraz olsun rahatlayan Nisa ise çocuklarına kızı Emine baktığı için üzgündür. Yaşadığı bu duruma karşı Nisa bir çare ararken, iş yerinde yaşadığı talihsiz kaza yaşar. Bu nedenle de ailesinin çalıştığını öğrenme riskiyle karşı karşıyadır. 

omerdizi-4

Reşat'ın Gamze'ye bir bir talip bulması, Gamze'nin ailesini çok mutlu eder. Gamze ise tüm bu olanlar karşısında üzerindeki baskıdan dolayı bunalır. Erdal meselesi nedeniyle babasına tepki gösteren Ömer ise Gamze ve Erdal'ın yakınlaşmasını önlemek için hareket eder. 

omer-6

Süreyya ise bu süreçte Ömer'in huzursuzluğuna anlam veremeyip ona tatlı bir sürpriz yapmak ister. Ancak yapacağı bu sürpriz, beklenmedik olayların fitilini de ateşleyecektir. 

omer7.bolum

Ömer 7. Bölüm Ne Zaman? 

OGM Pictures'ın yapımını üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Cem Karcı'nın oturduğu Ömer dizisinin senaryosunu ise Gülizar Irmak yazıyor. Son bölümüyle büyük merak uyandırdıktan sonra yeni bölüm, yani Ömer 7. bölüm 6 Mart saat 20.00'da Star TV'de yayımlanacak.