Haber Global kanalında Sıra Dışı Gündem isimli programa katılan ünlü Astrolog Zeynep Turan, 2022-2023 sezonunda hangi futbol takımının kazanacağını söyledi. 

Sadece Zeynep Turan değil, Aygül Aydın ve Hande Kazanova da Turan'la aynı tahmini yaptı. Meral Güven ise başka bir takımın şampiyon olacağını söyleyerek kafaları karıştırdı. 

astrolog

Astrolog Turan, Aydın ve Kazanova Fenerbahçe Diyor 

Ünlü Astrolog Zeynep Turan, Haber Global kanalında katıldığı Sıra Dışı Gündem programında konuştu. Genel bir değerlendirme yapan Turan, 2022-2023 sezonunda Türkiye'de hangi futbol takımının kazanacağını da söyledi. 

Trabzonspor mağlubiyeti yanıltmasın, 2023 yılında Fenerbahçe şampiyon olacak.

Öte yandan Fatih Altaylı ile Teke Tek programına katılan Zeynep Turan, Aygül Aydın ve Hande Kazanova, 2023 için genel değerlendirmeler yaptı. Turan'ın daha önceki tahmininin yanı sıra, Aydın ve Kazanova da 2023'te Fenerbahçe'nin şampiyon olacağını söyledi.

AFAD Gönüllüsü Nasıl Olunur? İşte AFAD Gönüllüsü Olma Şartları AFAD Gönüllüsü Nasıl Olunur? İşte AFAD Gönüllüsü Olma Şartları

Meral Güven Galatasaray Olacak Diyor! 

En son 2021-2022 sezonunda Trabzonspor'un şampiyon olacağını bilen Meral Güven ise 2022-2023 sezonu için Galatasaray'ın şampiyon olacağını öngördü ve şunları kaydetti:

Bu sezon şampiyon Galatasaray olacak. Kağıtlarımda, Galatasaray'ın maneviyatı çok yüksek görünüyor. Kağıtlarıma binlerce kez sormama rağmen şampiyon hep Galatasaray çıktı.