Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'nun başrollerini paylaştığı Çöp Adam dizisinde nefesler tutuldu. 15 Mart Çarşamba yani yarın akşam yayımlanacak olan 14. bölümün 2. fragmanı da yayımlandı. Son fragmanda ise Peri'nin annesinin gelişi ve kızına 'evleneceğin adam hasta olduğunu biliyor mu?' demesi izleyiciyi meraklandırdı. 

Gözler yeni bölüme çevrilirken izleyici yeni bölümde neler olacağını araştırmaya başladı. Peki, yarın yayımlanacak olan Çöp Adam'ın 14. bölümde neler olacak? 

copadam-4

Çöp Adam 14. Bölümde Neler Olacak? 

Gözler yarın akşama çevrilirken fragmanlarda Tamer ve Peri'nin yeniden kavuşmanın mutluluğunu yaşadığı görüldü. Berrin, Meryem ve Damla yalıdan ayrılıp otele yerleşirken, Tamer ve Peri'nin arasıda artık tek bir engel kalmıştır. 

Berrin artık Tamer'i kaybettiğini kabullenmiş, kendi kabuğuna çekilmişken Peri'nin yeni bir hamlesi onu çileden çıkarır. Bu sebeple de Tamer'i en bu hayatta en korktuğu şeyle tehdit eder. 

Damla ise annesini üzgün gördüğü için yaşından büyük işlere kalkışacağı bir plan yapar. 

Kuruluş Osman'ın Pabucunu Dama Attırdı! Kraliçe Dizisi reytingleri Nasıl Kuruluş Osman'ın Pabucunu Dama Attırdı! Kraliçe Dizisi reytingleri Nasıl

Tamer ve Peri sonunda tüm sorunları çözmüş hayatlarının en mutlu gününe hazırlanırlar. Ancak beklenmedik bir şey tüm bu mutluluğunu yerle bir edecektir...

copadam14.bolum

Çöp Adam Dizi Kadrosunda Kimler Var? 

Peri rolüyle Elçin Sangu ve Tamer rolüyle Engin Altan Düzyatan'ın başrol oynadığı dizide Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Hülya Şen, Cankat Aydos, Büşra Çam, Şeyda Terzioğlu, Gülizar Nisa Uray, Eylül Uğan ve Sinan Albayrak gibi ünlü isimle kadroda yer alıyor.