Show TV'de pazartesi akşamları yayınlanan Sipahi dizisinden heyecanlandıran yeni bölüm tanıtımının ikincisi geldi.

Senaryosu Ali Doğançay tarafından kaleme alınan, yönetmenliğini ise Doğan Ümit Karaca’nın yaptığı Sipahi’nin oyuncu kadrosunda; Sinan Tuzcu, Başak Gümülcinelioğlu, Erkan Bektaş, Nurettin Sönmez, Çağdaş Onur Öztürk, Serhat Nalbantoğlu, Emre Bulut, Ece Dizdar, Gözde Okur, Elit Andaç Çam İnan, Zeynep Oymak, Berrin Arısoy, İsmail Düvenci ve Selçuk Borak gibi isimler de yer alıyor.

Sipahi Yeni Bölümde Neler Yaşanacak?

Yapımcılığını  Sadi ve Mehmet Canpolat'ın, yapımını ise CNP Film’in üstlendiği, başrollerini Özge Gürel, Kaan Yıldıırım ve Kerem Alışık’ın paylaştığı ‘Sipahi’nin yeni bölümünden ikinci tanıtım geldi. Tanıtımı izleyen seyircilerin bölüme olan heyecanı arttı. Yeni bölümde Sipahiler tehlikeli bir operasyona giriyor. Canan’ın Sipahilerin karargahına gitmesi ve Korkut Ali’yle karşı karşıya gelmesi dikkat çekerken yeni bölümde yaşanacaklar merakla bekleniyor.   

6 Şubat Bu Akşam Diziler Var mı? Yasak Elma, Alparslan, Ömer Yeni Bölümleri Olacak mı? 6 Şubat Bu Akşam Diziler Var mı? Yasak Elma, Alparslan, Ömer Yeni Bölümleri Olacak mı?

Sipahi 6. Bölüm 2. Fragman: