Eski Sahil Güvenlik (Babywatch) ve Playboy modeli Pamela Anderson, aldatıldığını anlattı. 

Yakında Netflix'te yayımlanacak olan otobiyografik belgeselinde anılarını anlatan Anderson, daha belgesel yayımlanmadan gündem oldu. 

pamela

Pamela Anderson: Bir Aşk Hikayesi'ni (Pamela, A Love Story)  Netflix yayımlamadan önce izleyen gazeteci ve eleştirmenler, belgeselden kesitler aktardı. 

Şu anda 55 yaşında olan Anderson, lise mezuniyetinden sonra Kanada'ya taşınmasını ve büyük aşkının onu aldatışını ilk kez belgeselde anlattı!  

pamelaandersonnetflix

Miray Daner, Oğulcan Engin Çiftinden Üzen Haber! Kötü Haber Tez Duyulur Miray Daner, Oğulcan Engin Çiftinden Üzen Haber! Kötü Haber Tez Duyulur

Vapura binip Vancouver'a gittiğini, orada tanışıp sevgili olduğu bir erkeğin yanına taşındığını aktaran Anderson, dışarıdan gelen sevgilisinin vücudunun belli bölümlerini yıkarken aldatıldığını fark ettiğini söyledi. 

pamelaanderson

Günlüğüne yazdıklarını hatırladığını söyleyen ünlü Playboy modeli, erkek arkadaşının lavaboda cinsel bölgesini yıkadığını ve bunun şüphe uyandırıcı olduğunu anlattı. Olayı yaşarken dehşete kapıldığını ancak bu hikayenin dönüp baktığında oldukça komik olduğunu da ekledi.