Survivor 2023'e katılacağı ilk kesinleşen yarışmacı Berdan Mardini, Acun Ilıcalı'nın duyurusundan bu yana gündemden düşmüyor. Yarışmacı kadrosuna katıldığı günden bu yana sporunu aksatmayan Berdan Mardini, aynı zamanda giydiği kıyafetlerle de adından söz ettiriyor. 

Duyduğunuz Tüm Aşk Hikayelerini Unutun... Bu İddia Doğruysa Yer Yerinden Oynar! Duyduğunuz Tüm Aşk Hikayelerini Unutun... Bu İddia Doğruysa Yer Yerinden Oynar!

Berdan Mardini Hazırlasaydı 'Taytimi' de Koyardı! 

Geçtiğimiz gün Etiler'de görüntülenen Sinan Akçıl, tayt sevdası nedeniyle yankı uyandıran Berdan Mardini'ye gönderme yaptı. Muhabirlerin 'bavul hazırlarken hiç tayt koymayı düşündünüz mü' sorusuna verdiği yanıt ise herkesi güldürdü. 

Bu dönemde çok sık seyahat ettiğini söyleyen Akçıl'a gazeteciler tayt sorusunu yöneltti. Akçıl ise soru karşısında kahkaha atarak, 'O Berdan Mardini'nin işi. Bavulu Berdan Mardini hazırlasaydı, tayt koyardı' dedi. 

berdanmardini

Berdan Taytini, Termal Taytini, Dardan Taytini...

Geçtiğimiz haftalarda taytla spor yapması büyük gündem olan Berdan Mardini, giydiklerinin bu kadar konuşulması hakkında şunları söyledi:

Şimdi ben pembe kazak giyindiğimde biliyorsunuz. Her yıl meme kanserine destek olmak için pembe top organizasyonu yapılıyor. Ben de ona destek vermek için giymiştim. En son bir ayakkabı giydim. Onu da doktorum hediye etmişti. O da olay oldu. En çok şuna güldüm. Tayt giydiğimde 'Berdan Taytini' yazmışlar. Çok komikti. Yapılan yorumlar hoşuma da gidiyor. Tabi bazen hakarete varan durumlar oluyor. Eleştiriye açık, kendimle barışık biriyim