Çarşamba günleri adeta dizi yağmuruna tutulmuş ve reytinglerin e zorlu akşamı olarak bilinirken yeni sezonda birçok dizi bu girdap içerisinde adeta yok olup gitti. TV8 ekranlarında Tuzak dizisinin yerine çok büyük umutlarla başlayan Sıfırıncı Gün dizisi Acun Ilıcalı'yı tekrardan hayal kırıklığına uğratmışken, bu kadar büyük bütçeyle başlayan diziye bu reytingler yakışmadı dedirtiyor. Sıfırıncı Gün dizisi 4. yeni bölümü ile bu akşam ekranlarda olmaya hazırlanıyor. 

Sıfırıncı Gün dizisi ile alakalı ortaya başladığı ilk günden itibaren türlü türlü iddialar atılmaktayken, geçtiğimiz gün yönetmeni değişen dizi de yavaş yavaş yaprak dökümünün başladığı da iddia ediliyor.  Sıfırıncı Gün dizisinde oyuncu ayrılığı yaşanacağı hatta o oyuncunun bu akşam Sıfırıncı Gün 4. bölümü sonrasında bir daha dizide yer almayacağı biliniyor. Peki Sıfırıncı Gün dizisinden ayrılan isim kim?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncularının bir bir Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine geçmesi akabinde gözler Tipi karakteri ile tanınan Savaş Özdemir'e çevrilmiş ancak kendisi bambaşka bir yapımda yer alacağını açıklamıştı. Savaş Özdemir Sıfırıncı Gün dizisi oyuncu kadrosunda yer aldığını açıklamış ve dizi de Makedonya'dan gelen 'Sırtlan' karakterini oynayacağını belirtmişti.

Yeşil Deniz Hazırlıkları Tamam! Ne Zaman Başlayacak Yeşil Deniz Hazırlıkları Tamam! Ne Zaman Başlayacak

Sıfırıncı Gün yönetmeni değişmişti

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya da açıklanan bilgilerde Sıfırıncı Gün yönetmeni Süleyman Mert Özdemir'in diziyi bıraktığı açıklanmış ve yerine gelen yeni yönetmenin de Çağatay Tosun olduğu söylenmişti

Yoksa Oktay Kaynarca'nın yanına mı gidecek?

Ancak Sıfırıncı Gün Sırtlan'ı için bu gidişat uzun sürmedi. Sıfırıncı Gün Sırtlan'ı bu akşam yayınlanacak olan Sıfırıncı Gün 4. bölümde ölerek diziye veda edecek. Diziye veda eden başarılı oyuncunun bu kadar kısa sürede neden veda ettiği hakkında herhangi bir detaya yer verilmezken, sosyal medya da şu sıralara Savaş Özdemir'in Ben Bu Cihana Sığmazam ekibinde yer alacağı konuşuluyor. Ben Bu Cihana Sığmazam ekibinden kendine teklif geldiği iddia edilen başarılı oyuncunun vedası bu akşam çok konuşulacağa benziyor.