Sıfırıncı Gün dizisi izlendi mi? Tuttu mu? Sıfırıncı Gün kaç bölüm sürecek soruları bu akşam ilk bölümünü sunacak olan Sıfırıncı Gün reytingleri belirlenmesi ile netlik kazanacak. Bu akşam Twitter'da Hasthag olması beklenen suç ve ceza temalı Sıfırıncı Gün dizisi reytingleri nasıl? Peki Sıfırıncı Gün izlendi mi? Sıfırıncı Gün kaç bölüm sürecek? İşte detaylar... Her başlayan dizinin reytingleri, dizinin devam edip etmeyeceğinin anlaşılması adına sorulmakta. Her gün yayınlanan programlar, bir gün sonra sabah itibari ile açıklanan reyting sonuçlarına göre devam edip etmeyeceği belli olurken, özellikle de yeni başlayan diziler için bu çok önemli. İşte bu akşam TV8 ekranlarını süslemeye hazırlanan Sıfırıncı Gün dizisi için de özellikle reytingleri çok önemli. Sıfırıncı Gün dizisinin izlenip izlenmediği, tutup tutmadığı ve devam edip etmeyeceği, yarın sabah 10.00 itibari ile açıklanacak olan Reyting sonuçları sonrasında ortaya çıkacak. Dizi saati olan 20.00 'de TV8 ekranlarında başlayan Sıfırıncı Gün dizisi hakkındaki reyting detaylarını araştırdık.

Sıfırıncı Gün kaç bölüm sürecek?

Tv8 farklı projelerinin bir yenisini bu akşam tv dünyasına dahil etti. Sıfırıncı Gün dizisi gerek konusu gerek hikayesi ile adından bahsettireceğe benzerken, Sıfırıncı Gün kaç bölüm sürecek araştırmaları şu sıralar yapılıyor. Süleyman Mert Özdemir'in yönetmen koltuğunda oturduğu dizi, Atasoy Koç tarafından kaleme alınıyor. Sıfırıncı Gün dizisinin kaç bölüm süreceği araştırması, dizinin başlaması ile merak konusu olurken, soru ile alakalı şu an net bir şey yok. Sıfırıncı Gün dizisi ilk bölüm reytingleri merakla bekleneceği biliniyor.  İlk bölüm ve sonrasında Sıfırıncı Gün dizisi kaç bölüm süreceği sorusunun yanıtı verile bilinecek. 28 Aralık 2022 akşamı ilk bölümü ile ekranlarda olan Sıfırıncı Gün dizisinin ne zaman ve kaçıncı bölümde biteceği yarın sabah açıklanacak olan reytinglere ve önümüzdeki haftalardaki gidişata bağlı olacaktır. Ancak sosyal medyadaki yorumlara bakılacak olunursa Sıfırıncı Gün dizisi tutacağa benziyor.

Sıfırıncı Gün dizisi izlendi mi? Erken final mi yapacak?

Çarşamba akşamlarının zorlu reyting akşamı olduğu konusunda aslında TV8 tecrübeli. Geçtiğimiz aylarda başlayan Tuzak dizisi Çarşamba aksamı kurbanı olmuş finalin kıyısından dönmüştü. Eğer ki Sıfırıncı Gün dizisi de izlenmez ve reytingleri düşük gelirse erken final ihtimali konuşula bilinir.

Tv8 Çarşamba gününe tutunmayı yeğliyor

Çarşamba akşamı yayınlanacağı açıklanan Sıfırıncı Gün dizisi izlendi mi tuttu mu? Sorusunun yanıtını sizlere 28 Aralık 2022 reyting sonuçlarının açıklanması sonrasında vereceğiz.