TV8 Sıfırıncı Gün oyuncu kadrosu bu akşamın da en çok merak edilen konusu olarak karşımıza çıkıyor. Sıfırıncı Gün dizisi TV8 ekranlarında geçtiğimiz hafta bomba etkisi yaratarak başlamış ve ilgi odağı olmuştu. Peki Sıfırıncı Gün oyuncu kadrosu hangi isimler var? TV8 Sıfırıncı Gün oyuncu isimleri kimler? Sorularının yanıtlarında en çok merak edilen isim Sıfırıncı Gün Salih'in çocuğu olarak karşımıza çıkarken, bu akşam yayınlanacak olan 2. Bölümde detayların oluşacağı söyleniyor. 

Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Berk Cankat, Sarp Akkaya gibi önemli isimlerin bir arada toplandığı Sıfırıncı Gün dizisi oyuncu kadrosundaki karakterleri de bir o kadar dikkat çekiyor. İlk bölümünün yaklaşık 3 saat sürdüğü ve bu sebeple de sosyal medya da tepki toplayan Sıfırıncı GÜn dizisi oyuncuları başarısından söz ettireceğe benziyor. 

Sıfırıncı Gün dizisi bu akşam yayınlanan yeni bölümünde normal seyrinde ilerleyeceği söyleniyor.

Sıfırıncı Gün 1. Bölümü ile geçtiğimiz afta emniyetten 3 kişi şehit olması biraz tepki toplarken akıllardaki sorunun ise Fatih ile ekibin bir anlaşmaya varacakları yönünde gelişmeler mevcut. 

Fatih yeni abi olacak

Sıfırıncı Gün abisi geliyor. Sıfırıncı Gün yayınlanacak olan yeni bölümünde Fatih'in yavaş yavaş ön plana çıkacağı iddia ediliyor. Öyle ki ekibin abisi olarak Fatih'in seçileceği de iddia ediliyor. 

Sıfırıncı Gün yeni bölüm fragmanında çok konuşulacak detaylar mevcut. Kadir komiserin ölmeden önce bıraktığı mektubun ortaya çıkması ile birçok gizli detayda gün yüzüne çıkacak. 

Salih'in çocuğu var

Mektupta ortaya çıkan detaylarda Salih'in bir çocuğu olduğu iddia ediliyor. 

Peki Salih'in çocuğu kim çıkacak? Sıfırıncı Gün yeni bölümünde Salih'in çocuğu kim sorusunun yanıtı olarak sosyal medya da türlü türlü iddialar ortaya atılırken, Sıfırıncı Gün 2. Bölümünde bazı karakterlerin flashback sahnelerine yer verileceği iddia ediliyor.  

Salih'in çocuğu kim?

Salih'in oğlu Özgür olarak açıklanırken, flashback sahnelerine yer verilecek. İşlerin tam anlamıyla karışması sonrasında planların bir süre alt üst olacağının ortaya çıkacağı Sıfırıncı Gün 2. Yeni bölüm öncesinde Sıfırıncı GÜn oyuncuları merak ediliyor. İşte Sıfırıncı Gün oyuncu kadrosu

Sıfırıncı Gün oyuncuları karakterleri

Özgür (Engin Öztürk)
Nisan (Aybüke Pusat)
Mert (Berk Cankat)
Fatih (Sarp Akkaya)
Selin (Damla Colbay)
Tuna (Uğur Uzunel)
Salih (Yiğit Özşener)
Bilge (Naz Çağla Irmak)
Gönül (Esra Ruşan)
Kadir (Adnan Biricik) 
Aydemir (Turgay Tanülkü)
Murat (Ahmet Pınar)
Ali (Demir Karahan)
Sırtlan (Savaş Özdemir)

6 Şubat Bu Akşam Diziler Var mı? Yasak Elma, Alparslan, Ömer Yeni Bölümleri Olacak mı? 6 Şubat Bu Akşam Diziler Var mı? Yasak Elma, Alparslan, Ömer Yeni Bölümleri Olacak mı?