Sıfırıncı Gün oyuncuları ne kadar maaş alıyor? Geçtiğimiz hafta başlayan Sıfırıncı Gün dizisi TV8 ekranlarında çok dikkat çekmeye devam ediyor. Gerek konusu gerekse de oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine toplayan Sıfırıncı Gün oyuncuları hakkındaki detaylar da merak edilirken, özellikle de Sıfırıncı Gün oyuncuları maaşları araştırma konusu oldu. 

Süleyman Mert Özdemir’in yönetmen koltuğunda oturduğu Atasay Koç tarafından kaleme alınan Sıfırıncı Gün dizisi oyuncularının maaşları, haftalık bölüm başına aldıkları ücret dudak uçuklatırken, Sıfırıncı Gün dizisindeki arabalar, arka modelleri de soruldu. 

Sıfırıncı Gün oyuncu maaşları, bölüm başı aldıkları ücretler

Sıfırıncı Gün oyuncu maaşları da ilgi odağı haline geldi. Öyle ki dizide anlaşma sağlanılan sözleşme ücretleri detaylarını sizler için araştırdık. Mehmet Öztürk'ün Özgür olarak karşımıza çıktığı Aybüke Pusat'ın Nisan Polis'e can verdiği Sıfırıncı Gün dizisinde oyuncuların masraflarının bir hayli olduğu gözler önüne serildi. Dizinin çekim yerlerinin masrafı da eklenince, reytinglerden düşük alma gibi bir şansının olmadığı biliniyor. 

AFAD deprem uygulaması nasıl indirilir? AFAD deprem uygulaması indirme ekranı AFAD deprem uygulaması nasıl indirilir? AFAD deprem uygulaması indirme ekranı

Sıfırıncı Gün Engin Öztürk aldığı ücret

Sıfırıncı Gün dizisinde Özgür Polis'i canlandıran başrol oyuncusu Mehmet Öztürk'ün bölüm başına sözleşmesi 100 bin TL olduğu söyleniyor. Ünlü oyuncu aylık 400 bin TL kazanacağı biliniyor. 

Sıfırıncı Gün Aybüke Pusat maaşı

Nisan Polis karakteri ile dizide başrol olan Aybüke Pusat'ın yapımcılar ile bölüm başı Engin Öztürk ile aynı ücreti aldığı iddia ediliyor,

Sıfırıncı Gün Yiğit Özşener maaşı

Sıfırıncı Gün dizisinde Yiğit Öztürk'ün bölüm başı maaşının başrol oyuncularından bir miktar az olduğu söylenirken, haftalık 50 bin TL kazanacağı iddia ediliyor. 

Sıfırıncı Gün Selin'i Damla Colbay aldığı ücret

Dizide yan ana karakter olarak bizlerle olan Sıfırıncı Gün Selin'i Damla Colbay ise bölüm başı Yiğit Özşener ile aynı ücreti alacağı tahmin ediliyor. 

Sıfırıncı Gün dizisi yılbaşı hengamesine uğrayan diziler arasında yer almıyor. Öyle ki dizinin 2. Yeni bölümünün bu akşam dizi saatinde ekranlarda olacağı biliniyor.