Ömer Dizisinde Flaş Gelişme! Netflix'teki Dizisi İçin Kadrodan mı Ayrılacak? Ömer Dizisinde Flaş Gelişme! Netflix'teki Dizisi İçin Kadrodan mı Ayrılacak?

TV8'in yeni sezonki iddialı dizisi Sıfıncı Gün, izleyici tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Yeni dizi Sıfırıncı Gün ile ilgili flaş bir değişiklik haberi magazin gündemine bomba gibi düştü ve bir oyuncunun diziden ayrılacağı öğrenildi.

4. bölümü ile izleyici karşısına gelmeye hazırlanan Sıfırıncı Gün dizisinin yeni bölümünde önemli bir ayrılık yaşanacak.

Sıfırıncı Gün'ün Sırtlan'ına Veda

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin Tipi’si ünlü oyuncu Savaş Özdemir, tv8’in polisiye macera dizisi Sıfırıncı Gün’de rol almaya başlamıştı. Savaş Özdemir dizide Sırtlan isimli Makedonya’dan gelen bir karakteri canlandırıyordu.

Oyunculuk performansıyla izleyicinin dikkatini çeken Özdemir, 4. bölümde diziye veda edecek. Yapımla anlaşıp projeden ayrılan ünlü oyuncunun bu vedası sevenlerini üzercek. Sıfırıncı Gün dizisinde son olarak yönetmen değişmiş, dizinin çekimlerini M. Çağatay Tosun üstlenmişti.

selcuk-ozdemir