Sıfırıncı Gün dizi müzikleri merakla araştırılmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yayın hayatına başlayan ve ilk bölümünde çalan müzikleri ile özellikle göz önüne çıkan Sıfırıncı Gün dizisi jenerik müziği ve Sıfırıncı Gün dizisi çalan şarkılar detaylarını araştırdık. Peki Sıfırıncı Gün dizi müzikleri kime ait? Sıfırıncı Gün jenerik müziği sözleri ve detayları sizlerle. 

Yalı Çapkını'nın Pelin'i Patladı: Bizi Birbirimize Düşürmeyin! Yalı Çapkını'nın Pelin'i Patladı: Bizi Birbirimize Düşürmeyin!

Acun Medya tarafından oluşturulan ve Süleyman Mert Özdemir'in yönetmen koltuğunda oturduğu Sıfırıncı Gün 2. Bölümü ile bu akşam ekranlarda olacak. Sıfırıncı Gün konusu, Sıfırıncı Gün oyuncu kadrosu merakla araştırılmaya devam ederken, Sıfırıncı Gün dizi müzikleri özellikle de Berkemal isimli şarkı merak konusu oluyor. 

Engin Öztürk ve Aybüke Pusat’ın başrolünde rol aldığı ve polis ve suç deyince akla ilk gelen dizi olan Arka Sokaklar dizisini tahtından indirmeye hazırlanan Sıfırıncı Gün dizi müziği ve Sıfırıncı Gün Jenerik Müziği detayları sizlerle. 

Sıfırıncı Gün dizi müziği

Yeni yılın ilk dizisi olarak karşımıza çıkan yayın günü olarak Çarşamba akşamı belirlenen Sıfırıncı Gün dizisi çalan şarkılar ve Sıfırıncı Gün dizi müzikleri detayları sizlerle. Acun Medya öncülüğünde çekimlerinin yurt dışı İstanbul arası mekik dokunarak oluşturulduğu Sıfırıncı Gün dizi Müziği Berkemal isimli şarkı olup, Sıfırıncı Gün dizi müziği kime ait sorusunun yanıtı da karşımıza Kemalcan Kaşıkçı olarak çıkıyor. 

Sıfırıncı Gün jenerik müziği şarkı sözleri

Affet
Bi günüm bi günümü bile tutmaz
Yarınım yarınlarına da tutsak
Olamaz olasılıklar
Hatıralarla kaldım

Bitmiş
Ömrüm ne farkeder yansa mahalle
İki kardeş sahiplenir bunu daha net
Varamaz kötü umutlar
Haklının acelesi yok ki
Mert ve özgür tek bir sözdür
Adaleti sun yak ve söndür
Sokağımda suç tek bir güldür
İnan her sabah bizim için sıfırıncı gündür

Yüzümüzü güldür sanma düş var özgür
Sokaklara döndük ve hasımlara sürgün
Kurşun izleri dostum için aldığım emanetim
Can vermek arkadaşa verilen bir sözdür

Sıfırıncı gün unutulmaz dün
Sırt sırta ver korkuları sal
Etrafına süs kalmak için hür
Ölümüne gül
Kardeşini kolla ölümüne sür

Affet
Bi günüm bi günümü bile tutmaz
Yarınım yarınlarına da tutsak
Olamaz olasılıklar
Hatıralarla kaldım

Sıfırıncı Gün dizi Müziği kime ait?

Müziğinin Netron'a ait olduğunu öğrendiğimiz Sıfırıncı Gün dizi müziği Söz & Beste: Kemalcan Kaşıkçı' ya ait. 

İlk tanıtım videosunun yayınlanması sonrasında yüz binlerce kişi tarafından merakla araştırılan Sıfırıncı Gün dizi müziğinde özellikle de çalgı çengi eğlence sahnesinde İbrahim Erkal'ın Çare Gelmez şarkısı arka fon olarak kullanılmıştır. 

İnsanların Sıfırıncı Gün dizi müziğini indirmek için harekete geçtiği Sıfırıncı Gün ilk bölümü sonrasında Sıfırıncı Gün Jenerik müziğini sizler için araştırdık.