Çarşamba akşamları yayınlanan Sıfırıncı Gün 25 Ocak neden yok sorusu merakla soruluyor. 5. yeni bölümü ile bu akşam TV8 ekranlarında başlaması beklenen Sıfırıncı Gün dizisinin yayın akışında yer almaması Sıfırıncı GÜn 25 Ocak neden yok? Sıfırıncı gün final mi yaptı? sorularını da beraberinde getiriyor. 

Yasak Elma Ata ile YılDoğ aşkını Tarihe Gömeceksiniz!  Yasak Elma Ata ile YılDoğ aşkını Tarihe Gömeceksiniz! 

Acun Ilıcalı'nın uğruna Tuzak dizisinin gününü değiştirdiği ve Arka Sokakların yerini tutacak yorumları yapılan Sıfırıncı Gün dizisi 25 Ocak yayın akışında olmama sebebi ortaya çıktı. Geçtiğimiz gün açıklanan bilgiye göre; Sıfırıncı Gün dizisi yayınlandığı Çarşamba gününden Cuma gününe alındı. 

Sıfırıncı Gün 5. yeni bölüm ne zaman?

 Sıfırıncı Gün dizisi ilk başladığı bölüm itibari ile Çarşamba akşamlarının hengamesine uğramış ve dizi bir türlü gider masraflarını karşılayacak reytinglere ulaşamamıştı. Şimdi kanaldan Sıfırıncı Gün dizisine son şans verildiği ve şansını Cuma günü deneyeceği açıklandı. Sıfırıncı Gün dizisi yeni bölümüyle 27 Ocak Cuma günü yayımlanacak.

Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Berk Cankat, Yiğit Özşener, Sarp Akkaya, Damla Colbay, Uğur Uzunel, Esra Ruşan ve Naz Çağla Irmak gibi birbirinden başarılı oyuncuların oyuncu kadrosunda yer aldığı Sıfırıncı Gün dizisi polisiye tarzında başlamış dizi olarak karşımıza çıkmıştı. Henüz başlamadan Arka Sokaklar'ın yerini alacak söylentileri ile çok konuşulan Sıfırıncı Gün dizisi gün değişikliği ile son şansını deneyecekken, izleyici ''Cuma akşamı hiç tutunamaz'' yorumlarını yapıyor. 

Cuma günü yapabilecek mi? 

İlk yayınlandığı Gün olan Çarşamba gününde beklentiyi karşılayamayan Sıfırıncı Gün final mi yapacak sorularının sorulmasına sebep olan gün değişikliği açıklaması sonrasında akıllarda bir soru Sıfırıncı Gün Cuma günü ne yapacak?

Bilindiği üzere Sıfırıncı Gün dizisi reytinglerde bir türlü istenileni verememişti. Cuma günü de reyting savaşının en fazla olduğu gün olarak bilinirken, Sıfırıncı Gün dizisinin aslın bugün değişikliği ile finali kesinleştiği söyleniyor.

Çarşamba günü Çöp Adam, Kuruluş Osman, O Kız gibi başarılı diziler varken, Cuma günleri de Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti ve Ateş Kuşları dizileri var.  Cuma günü başarılı olamayan Sıfırıncı Gün dizisi birkaç hafta Cuma günü oyalanacağı ve akabinde de final yapacağı söyleniyor.

Sıfırıncı Gün final mi yapacak

Acun Medya tarafından çekilen Sıfırıncı Gün dizisi hakkında final söylentileri ortalıklarda dolaşıyor. Öyle ki Cuma akşamına çekilen Sıfırıncı Gün dizisi reytinglerdeki düşüşünü devam ettirirse kaçınılmaz final yolda olacak ve Şubat ayı sonuna doğru final yapacak