futbol yıldızı Gerard Pique, çocuklarının annesi Shakira'yı 23 yaşındaki Clara Chia Marti ile aldatmıştı. Aldatmanın ardından ortaya çıkan ilişkide ilerleme kaydedildi. İspanyol basınına göre Marti ve Pique, yakın zamanda evlenecekler. 

12 yıllık ilişkilerini aldatma olayı yüzünden noktalayan Shakira ve Pique, magazin gündemini bir hayli meşgul etmişti. Shakira başlarda pek açıklama yapmadığı aldatma olayından sonra çıkardığı şarkı ile servetini büyütürken, Pique, evlilik kararı aldı. 

shakirapique-3

23 yaşındaki sevgilisi Clara Chia Marti ile çok aşık olduklarını söyleyen Pique, genç sevgilisine çoktan evlilik de teklif etti. 

Düğün törenlerini sevgilisinin isteğine göre yapacaklarını söyleyen futbolcu ve Marti'nin sade ve küçük bir tören yapacakları öne sürüldü. Ancak ortaya çıkan iddialarla ilgili çiftten herhangi bir yanıt gelmedi. 

Metin Şen'den Boşanan Aslı Gümüşel Yeni Hedefini Belli Etti Metin Şen'den Boşanan Aslı Gümüşel Yeni Hedefini Belli Etti

pique-1

23 Yaşındaki Clara, Pique'yi Kukla Etmiş 

Shakira ile ilişkisinden iki çocuğu olan Pique, geçen ay sevgilisi hakkında yaptığı şaşırtıcı açıklamalarda gündemde yer almıştı. 46 yaşındaki Shakira'yı aldatan 36 yaşındaki Pique, Clara ile ilişkisi hakkında ilk kez konuşmuş, baskın olan kişinin de o oldupunu söylemişti. Bunu ise 'ben bir kuklayım' cümlesiyle özetlemişti.