Müge Anlı Ateş Püskürdü: 'Bana Sakın Merhaba Deme! Hiç Tavsiye Etmem, Ben de Boş Gezmem' Müge Anlı Ateş Püskürdü: 'Bana Sakın Merhaba Deme! Hiç Tavsiye Etmem, Ben de Boş Gezmem'

12 yıllık birlikteliklerini bir aldatılma olayı yüzünden noktalayan Shakira, yeni şarkısıyla gündeme bomba gibi düştü! Pique tarafından aldatılan ve ilişkilerini sonlandıran Shakira'nın ayrılığında en son, Pique'nin yeni sevgilisi Clara Chia Marti'nin evlerine girdiği gösteren video çok konuşulmuştu. 

Gündemdeki yeni olay ise Shakira'nın son şarkısı oldu. 

shakira

Eski Eşini mi Hedef Aldı? 

Eski sevgilisinin yeni sevgilisi, henüz onlar birlikteyken evlerine girdiği için Shakira'nın yıkılması beklenirken, yeni bir şarkı çıkaran Shakira, hayranlarıyla yeniden buluşmaya hazırlanıyor. 

Arjantinli DJ Bizarrap ile yeni bir şarkı çıkaran Shakira'nın yeni şarkısında Pique ve yeni sevgilsini hedeflediği söyleniyor. 

shakirapique

'Sadece Müzik Yapıyorum, Bu Seni Rahatsız Ediyorsa Üzgünüm'

Shakira'nın yeni şarkısındaki “Sana geri dönmeyeceğim, benim için ağlama ya da bana yalvarma/ Seni eleştirmelerinin benim hatam olmadığını anladım/ Sadece müzik yapıyorum, bu seni rahatsız ediyorsa üzgünüm” sözleri ise hayranları tarafından Pique'yi hedef aldığı şeklinde yorumlandı. 

'Güçlü Kadınlar Ağlamıyor'

Benim için ağlama diyen Shakira, bir de “Beni kırdığını düşünüyorsun ama beni daha güçlü yaptın/ Kadınlar artık ağlamıyor, bunu kazanca dönüştürüyor” sözlerini şarkısında kullanarak dikkatleri üzerine çekti. 

shakirapique1

'Rolex'i Casio'yla Takas Ettin'

45 yaşındaki Shakira'nın şarkı sözlerindeki Pique'nin yeni sevgilisine gönderme ise oldukça iddialıydı: 

Yedeğim olduğu varsayılan kişiyle sana iyi şanslar dilerim/ Sana ne olduğunu bilmiyorum bile/ O kadar tuhafsın ki seni tanıyamıyorum bile/ Ben iki tane 22’lik kıza değerim. Bir Ferrari’yi bir Twingo ile takas ettin. Bir Rolex’i bir Casio ile takas ettin

shakira1

34 Milyondan Fazla İzlendi! 

Shakira'nın şarkıyı yayımlamasıyla birlikte hayranları ayaklandı. Şarkı, yayımlandığı ilk günde 34 milyondan fazla izlenmeye ulaştı.