Shakira ve Gerard Pique arasındaki sular bir türlü durulmuyor! Shakira'nın şarkısındaki 'bir Ferrari'yi Twingo ile değiştirdin' sözleri üzerine Pique, Twingo araçla video çekti. 

Uzun yıllar forma giydikten sonra bu yıl sezon ortasında futbolu bırakan Gerard Pique, 12 yıllık sevgilisi Shakira'yı aldatmıştı. Bunun üzerine ayrılan çift, Shakira'nın sessizliğini bozmasıyla oldukça ilginç bir olaylar dizisini medyaya taşıdı. 

shakirapique-1

Shakira Şarkıyla Sessizliğini Bozdu

Yakın zamanda şarkı çıkaran Shakira, Pique ve yeni sevgilisini topa tutmuş, aynı gün milyonlarca dinlenmişti. Şarkının içindeki 'bir Rolex'i Casio ile takas ettin' sözlerini ise Pique gerçekleştirmiş, bir Twitch yayınında da kolundaki saati göstererek 'bir kere alırsın ömür boyu kullanırsın' şeklinde konuşmuştu. 

Ancak bunlar da yeterli olmamış olacak ki bu sefer de bir Twingo ile video çekti! 

shakirapique1-1

Ferrari'yi Twingo'ya Takas Etti

Aynı şekilde yine şarkıda bulunan 'bir Ferrari'yi bir Twingo ile takas ettin' sözleri de yine Pique'nin gerçekleştirdiklerinden oldu. Yeni bir video yayımlayan Pique, videoda Twingo marka araç kullandı. 

shakirapique2

İrem Derici Aşkını İtiraf Etti! Kiminle Birlikte Olduğuna Çok Şaşıracaksınız! İrem Derici Aşkını İtiraf Etti! Kiminle Birlikte Olduğuna Çok Şaşıracaksınız!

Casio ve Twingo'dan Yanıt Geldi 

Shakira'nın şarkıyı yayımlamasının ardından Casio İspanya hesabı, 'Bugün bir şarkıda CASIO’dan bahsedildiği için epeyce bildirim aldık. CASIO saatleri, klavyeleri ve hesap makineleri ömürlüktür' şeklinde tweet attı. 

Twingo'nun üreticisi Renault İspanya ise şarkıdaki 'benim gibi bir dişi kurt, sizin gibi erkeklere göre değil' sözlerini kast ederek, 'senin gibi erkekler ve kadınlar için. Sesi açın!' cevabını verdi.