Shakira'nın sessizliğini bozmasından bu yana eski sevgilisi Gerard Pique ile ayrılığı gündemden düşmüyor. Shakira'nın Pique ve yeni sevgilisini konu alan göndermeli 'Out of Your League' şarkısı, ilk 24 saatinde 63 milyon izlenirken, büyük bir etki de yarattı. 

Shakira'nın şarkıdaki 'bir Rolex'i bir Casio ile değiştin' ve 'bir Ferrari'yi bir Twingo ile değiştin' sözleri üzerine Pique, kolundaki Casio'yu işaret etmiş, bir de Twingo kullanarak cevap vermişti. 

Tüm bunlar yaşanırken de Shakira ise Youtube üzerinde 151 milyondan fazla kez dinlendi. 

shakira-2

Shakira Pique'yle Ayrılık Şarkısından Ne Kadar Kazandı?

An itibariyle 151 milyon dinlenen, ilk 24 saatinde de 63 milyonu geçen Out of Your League şarkısı büyük olay olurken, İspanyol TV şovu 'El Programa de Ana Rosa' Shakira'nın ne kadar kazandığını hesapladı. 

TV şovundaki hesaplamaya göre bu şarkıyla Shakira; Youtube'dan 512 bin dolar, Amazon'dan 500 bin dolar, Spotify'dan 360 bin dolar ve Apple'dan 1 milyon 200 bin dolar kazandı. 

shakira1-1

Shakira 3 Şarkıda Köşeyi Döndü! 

Öte yandan TV şovu Shakira'nın Pique ile ayrıldıktan sonra çıkardığı üç şarkıdan toplamda ne kadar para kazandığını da hesapladı. Programda ise şunlar kaydedildi:

Çukur'un Timsah Celil'i Travestilikten Yorulduğunu Söyledi Çukur'un Timsah Celil'i Travestilikten Yorulduğunu Söyledi

Shakira son dört dünde 'BZRP Music Sessions #53 şarkısıyla 2 milyon 500 bin dolar kazandı. Eski futbolcuya atıfta bulunduğu diğer şarkılara gelince, Nisan 2022'de piyasaya sürülen 'Te felicito' ile yaklaşık 10 milyon dolar kazandı. Ozuno ile birlikte yaptığı, iki ay önce yayınlanan 'Monotonia' isimli şarkıyla 3 milyon 554 bin dolara sahip oldu.

Böylelikle Shakira, bu şarkılarla yaklaşık 15 milyon dolar para kazandı. 

shakirapique-2

Pique, Casio ve Renault ile Sponsorluk İmzaladı 

Öte yandan şarkıda geçen sözler üzerine Pique, kolundaki Casio saati gösterip, 'bir kere alırsın bir ömür kullanırsın' demişti. Bir de Twingo'ya binip boy göstermişti. Bunun üzerine de markalardan Shakira'ya sert yanıtlar gelmişti.

shakirapique1-2

Son gelen haberlerde ise Casio ve Renault'un Gerard Pique ile sponsorluk imzaladıkları duyuldu. Böylelikle eski çift, bu ayrılıktan oldukça iyi miktarda para kazanmış oldu.