Pınar Altuğ'dan Göz Dolduran Paylaşım! Acısını Böyle Duyurdu Pınar Altuğ'dan Göz Dolduran Paylaşım! Acısını Böyle Duyurdu

Sosyal medyada oldukça aktif bir şekilde varlığını sürdüren Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı tarafından yapılan paylaşımlar hız kesmeden devam ediyor. Resmi Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşımlar hız kesmeden devam eden Subaşı'nın son olarak ayna karşısında yaptığı paylaşım görenleri hem mest etti, hem de şaşırttı.

Ekran Resmi 2023-01-18 12.47.45

Instagram hikayeler kısmından gece saatlerinde yaptığı banyo paylaşımı ile dikkatleri bir kez daha üzerine toplamayı başaran Şeyma Subaşı, daracık elbisesi ile görenlerin ağzını açık bırakırken ayaklarındakiler ise kafalarda soru işareti yarattı.

Ekran Resmi 2023-01-18 07.01.51

Daha önce de bikinili pozları ile aynı soruyu akıllara getiren Subaşı'nın bu paylaşımı sonrasında hamile olup olmadığı sorusu sosyal medya platformlarında hızlı bir şekilde yayıldı. Meedo ile olan ilişkisi oldukça güzel bir şekilde ilerleyen ve ilişkisini sosyal medyada cüretkar bir şekilde yaşamakta olan popüler güzel Subaşı, 3 milyon takipçisine yeni paylaşımını yaptı.

Ekran Resmi 2023-01-18 12.46.37

Topuklu ayakkabıları ile de sürekli olarak dikkatleri üzerine çeken ve gündemden düşmeyen genç güzel bu seferki ayakkabı tercihi ile akıllara o soruyu getirdi. 

Sabaha karşı banyodan yapmış olduğu paylaşımda tercih ettiği düz tabanlı babet ayakkabıları ilgi çeken Subaşı'nın hikayesi bazı başlıca Instagram ve Twitter magazin sayfaları tarafından paylaşıldı ve kendisinin hamile olabileceği iddiası gündeme geldi.

Şeyma Subaşı Hamile Mi?

Ekran Resmi 2023-01-18 07.01.28

32 yaşındaki ünlü güzel, gece saatlerinde yaptığı paylaşımla bir kez daha gündeme gelmeye aday olurken paylaşımındaki ayakkabı detayı dikkat çekti. Banyosundaki küveti arkasına alan ve uzun dar elbisesi ile dikkatleri toplayan Şeyma Subaşı'nın düz tabanlı babet bir ayakkabı tercih etmiş olması ile hamile olma ihtimali güğndeme getirilse de, Meedo olan ilişkisi devam eden ünlü güzelden henüz bu konuya ilişkin bir açıklama yapılmadı. Formunu koruyan Subaşı'nın hamile olmasının yalnızca bir iddia olduğu ve bu durumun gerçeği yansıtmadığı öne sürüldü.