Kısmetse Olur: Aşkın Gücü yarışmacılarından Furkan Can Ağca ile ilgili ortaya atılan iddia gündemde bomba etkisi yarattı. İddialara göre yarışmacı, sevgilisini dövmüş ve çıplak fotoğraflarını ifşa etmiş. İddialara ise Ağca'dan yanıt geldi.

Öldüresiye Darbetmiş

Furkan Can Ağca'nın sevgilisi Gülden Kaygın'ın iddialarına göre, ikili yaşadıkları tartışma sırasında fiziki şiddet olayı yaşanmış. Hatta öyle ki Ağca sevgilisini öldüresiye darbetmiş. Bunun üzerine ise Kaygın, geçtiğimiz aylarda Ağca'dan şikayetçi olmuş. Boynunu sıkan Ağca'dan otel görevlileri sayesinde kurtulan Kaygın, aynı zamanda Ağca'nın müstehcen fotoğraflarını ifşa etme tehditlerine maruz kalmış ve bu fotoğrafları paylaşmaması için Ağca'nın kardeşine para göndermiş. Ancak fotoğraflar yine de sosyal medyada iflaşalanmış.

Furkan Can İddiaları Yanıtladı: 'İtibar Etmeyin'

Öte yandan Kısmetse Olur'un gündemden düşmeyen yarışmacısı, iddialara Instagram hesabından yanıt verdi. İddiaların tamamıyla bir karalama kampanyası olduğunu söyleyen Ağca, şunları kaydetti:

Diskalifiye Edilecek mi?

Öte yandan yarışmanın takipçileri Furkan Can'ın diskalifiye edilip edilmeyeceği konusunda tartışmalar yaratmaya başladı. Yaşanan olayın ciddiyeti ve iddiaların çirkinliği, çoğu kişinin Ağca'nın yarışmadan diskalifiye edilmesine yönelik spekülasyonlar ortaya atmasına neden oldu. Ancak şimdilik iddiaların kesin olmayışı nedeniyle diskalifiye edilip edilmeyeceğine dair bir netlik yok.