Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programında bugün, Gülşen Yüksel Salt ve Müge Dağıstanlı Erdoğan, çarpıcı ipuçları verdi:

Kadın başrol çok tanınmış biri. İlk baştan bu yana hep başrol. Evliliğinin güzel gittiğini biliyorduk demek ki sorunlar var. Eşini arkadaşlarına şikayet etmesi çok şaşırtıcı. Biz kendisi hakkında haber yaptığımızda yakın çevresinden 'Adam kadına şiirler yazıyor. Çok mutlular' yorumları geliyordu.

Sette çalışan 150 kişi karavandaki o samimiyetten haberdar olmuş. Kulağımıza birçok detay geliyor. Yakında o dizide yönetmen veya oyunculuğu değişikliği yaşanırsa şaşırmayız.

Magazin dünyasını ve sosyal medyayı sallayan dedikodu üzerine çok sayıda kullanıcı, Twitter ve Instagram üzerinden tahminlerini yazmaya başladı. 

Birçok evli kadın oyuncu ve evli yönetmenin isminin geçtiği iddiada Deniz Baysal Yurtçu ve Burak Arlıer'in adı öne çıktı. 

Bu iddia karşısında ise Deniz Baysal Yurtçu, "Siz neye dayanarak bize bu iftirayı atabiliyorsunuz? Biri isim vermeden haber yapıyor; siz de burada cadı avına mı çıkıyorsunuz!" yorumunu yaptı. 

Sude Burcu’nun Annesi Damadına Övgü Yağdırdı Sude Burcu’nun Annesi Damadına Övgü Yağdırdı

Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programında ismi verilmeyen kadın oyuncunun Deniz Baysal olmadığı, bir başka isim olduğu söylendi.