Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'u bir araya getiren Aile dizisi çekimleri tam sürat devam ederken, dizinin İzmir Kordon meydanındaki çekimlerinden samimi paylaşımlar da gecikmedi. Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Aile dizisi dikkat çeken oyuncu kadrosu tamamlanırken, geçtiğimiz gün gazeteci Bilal Özcan'ın ortaya attığı bir iddia çok konuşulacağa benziyor. 

The Sopranos dizisi uyarlaması olarak karşımıza çıkması uzun zamandır beklenen ve beklentilerin bir hayli yüksek olduğu bilinen Aile dizisi çekimleri İzmir'de devam ederken, dizinin iki başrolü Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ gündemden düşmek nedir bilmiyor. 

Aile dizisi konusu, Aile dizisi oyuncularından çok Aile dizisi başrolleri Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ konuşulurken, geçtiğimiz hafta ortaya atılan iddialarda Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer'in eşinin yanına çekimlere gitmesi ise 'kıskançlık krizine girdi, kocasına sahip çıkmak gidiyor' dedirtti. 

Sosyal medyada Aile dizisi başrol oyuncuları hakkında Başak Dizer hakkında ortaya atılan iddialar bitek nedir bilmiyor. Birbirleri aşk yaşayabilirler iddiaları ortaya atılan başarılı oyunculardan sonra eş Başar Dizer İzmir çekimleri sırasında eşı Kıvanç Tatlıtuğ'un yanına gitmişti. Akabinde ise coşan sosyal medya kullanıcıları 'kıskançlık krizine girdi' yorumlarını yapmıştı.

Şimdilerde Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un İzmir Kordon'daki sahneleri sonrasında ortaya bir iddia atıldı. Gazeteci Bilal Özcan'ın İki ünlünün bir sahnede birbirlerine sarıldıkları fotoğrafı hedef alarak "Serenay Sarıkaya bir şey hissetmez mi burada? Serenay 'Keşke Kıvanç evli olmasaydı' diyordur" iddiasında bulundu.

Mehmet Ali Erbil'in Taciz Davasında 7 Yıl Hapis İstemi Mehmet Ali Erbil'in Taciz Davasında 7 Yıl Hapis İstemi

Ortaya atılan bu iddia ikilinin hayranlarının tepki vermesine mahal verdi. Başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya hayranları böyle bir düşüncenin olamayacağını, karakterleri olarak çok yakıştıklarını ifade etti.

Aile dizisi oyuncuları

Nur Sürer, Serenay Sarıkaya, Kıvanç Tatlıtuğ, Canan Ergüder, Yüsra Geyik, Nejat İşler, Ushan Çakır, Umutçan Ütebay, Emel Göksu, Levent Ülgen, Ece Simge Yurdatapan

Aile dizisi ne zaman başlayacak?

Meraklı gözler içinde aylardır başlaması beklenen Aile dizisi çekimleri geçtiğimiz hafta İzmir de başladı. İzleyici Aile dizisi ne zaman başlayacak sorusunun yanıtını araştırıyor. Dizinin Şubat ayı içerisinde başlaması planlanıyor

Aile dizisi Hikayesi nedir

Dram, suç ve psikoloji tarzında çekimleri devam eden Aile dizisinde aynı çiftlikte yaşayan sırlarla dolu büyük bir aile ve bu ailenin hayatına giren psikoloğun hikayesi anlatılacak. Aile dizisinin konusu; kalabalık bir ailesi olan ve Volta isminde bir gece kulübü sahibi olan Aslan (Kıvanç Tatlıtuğ) ve Aslan’ın ailesini tedavi etmeye çalışan Devin’in (Serenay Sarıkaya) hikayesiyle başlayacak.