Türk tiyatrosunun sevilen ismi Ferhan Şensoy, kalp damar hastalıkları ve solunum yetmezliği nedeniyle hayatını kaybetmişti. Bu nedenle 70 yaşında hayatını kayeden tiyatrosu, sanat dünyasını yasa boğmuştu. 

Müjgan Ferhan Şensoy ise önceki yıl kızı Pera'ya hamileyken babasını kaybetmişti. Hayatını kaybeden babası için duygusal bir paylaşım yapan Şensoy, babasının yaş gününü kutladı. 

ferhansensoy

İbrahim Tatlıses Urfa Aday Adayı Olmak Adına Harekete Geçti İbrahim Tatlıses Urfa Aday Adayı Olmak Adına Harekete Geçti

Ferhan Şensoy'un doğumunu göremediği torunuyla birlikte çizilmiş bir resmini yayımlayan Şensoy, şunu yazdı: 

Geçtiğimiz yıl bu zamanlardı, güzel komşumuz Füsun Turcan hayatımda aldığım en anlamlı hediyelerden birini verdi bana. Paralel bir evrenden, ütopik bir olasılığın fotoğrafı. İyi ki doğdun Pera’nın dedesi…

Öte yandan Derya Şensoy da yine doğum gününde babasını andı. Babasıyla çektirdiği bir fotoğrafı paylaşan Şensoy, şunları yazdı: 

26 Şubat 2021... 'Feruş’la sana sürpriz yapıp, Geriş’e gelmiştik. Doğum günün kutlu olsun baba. Seni çok özledim. Bütün adımlarımı, 'Babam olsa böyle yapardı’ diyerek attım. Attığım her adımın arkasında, senin gibi durdum. Her geçen gün daha çok ‘babası kılıklı’ oldum. İçten içe bununla gurur duydum. Yoluma ışık olmaya devam et baba, seni çok seviyorum.