Konya'da güzellik merkezi açan Selin Ciğerci, Konya'da bir grubun günlerdir dikkatini çekerken, "Konya'da istemiyoruz" paylaşımlarının ardından açılış, protesto edildi. 

Bu Önemli Detay Nejat İşler Hayranlarının Gözünden Kaçmadı Bu Önemli Detay Nejat İşler Hayranlarının Gözünden Kaçmadı

Konya'daki güzellik merkezi açılışı protesto edilen iş insanı Selin Ciğerci ise konuyla ilgili bir video yayımlayarak şunları söyledi:

Birisi bana 'Nerelisin?' diye sorduğu zaman, ben size yemin ederim İstanbulluyum değil Konyalıyım diyorum gururla. Ben Konyalı bir iş adamı gördüğüm zaman veya başarılı bir insan gördüğüm zaman, seviniyorum gurur duyuyorum sanki anam babam yani. Konya'da şube açmaya gidiyorum, birkaç olay oldu bilmiyorum haberiniz var mı? Ben çok üzüldüm. Bu arada benim amcam orada belediye başkanlığı da yaptı. Gider gelirdik Konya'ya. Biz bu kadar bağlıyız Konya'ya. Beni babam bir tek Konya şubesi açınca 'Hayırlı olsun kızım' diye aradı. O haberleri gördüm üzüldüm. Bir söz vardır 'Kul kırmak Kabe yıkmak gibidir'. Ben oraya iş yeri açmaya geliyorum. İnsanlara istihdam sağlamaya geliyorum. Ben 500 kişiye, sadece şubelerimde çalışan hanımefendi sayısı 500'e yakın. O kadar insana istihdam sağlıyorum. Yapmayın, çok ayıp ve çok günah. İncittiğiniz yerden kırılırsınız.

Polis Güvenlik Önlemi Aldı, Program İptal Edildi 

Öte yandan Selin Ciğerci protesto edilirken, kalabalık grup "Konya'dan defol" diyerek tepki gösterdi. Bölgede çok sayıda polis güvenlik önlemi alırken, program iptal edildi. 

Kalabalık grup alakasız bir şekilde "ya Allah Bismillah Allah-u Ekber" sloganları atarken, Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programında Ciğerci'nin dünden beri ağladığı konuşuldu.