Yıllarca adını Justin Bieber ile duymaya alıştığımız Selena Gomez, iddialara göre yeni bir aşka yelken açtı. Uzun süredir ilişkisi olmayan 30 yaşındaki şarkıcı Gomez, iddialara göre The Chainsmokers grubundan Drew Taggart'la birlikte. 

Gomez ve Taggart Oldukça Samimi

US Weekly'e konuşan güvenilir bir kaynak, çiftin ilişkiye yeni başladığını ve gizlemeye çalıştıklarını ortaya attı. Gomez'in Taggart'a sevgisini göstermekten çekinmediğini ve düzenli olarak görüştüklerini söyleyen kaynak, sadece üyelerin girebildiği özel mekanlarda takılmadıklarını ekledi. 

selenagomez

Normal Bir Çift Gibi Date'e Çıkıyorlar 

Öte yandan aynı kaynak, çiftin gayet normal bir ilişkileri olduğunu ve özelikle Gomez'in Taggart'a dokunmadan duramadığını iddia etti. İkilinin birbirlerini yavaş yavaş tanımaya başladığı dönemde, birlikte sinemaya gittiklerini ve bowling oynadıklarını da ekledi. 

selenagomeztaggart

Taggart Pek de Güvenilir Değil 

2011-2018 yıllarında Justin Bieber ile olaylı bir ilişki yaşayan Gomez, uzun süredir aşk hayatında sessizdi. Bieber'dan sonra Weekend, One Direction'dan Niall Horan, Charlie Puth gibi kişilerle anılmıştı. 

Mehmet Dinçerler Hadise-Icardi Aşkını Kaldıramadı! Mehmet Dinçerler Hadise-Icardi Aşkını Kaldıramadı!

The Chainsmokers'ın üyesi Taggart ise ilişkilerinde pek de sadakatiyle bilinen birisi değil. Hatta öyle ki grup üyeleri 2016'da yaptıkları bir söyleşide o dönemde birlikte yaşadıkları birer sevgilileri olmalarına rağmen 'seksi kadınlarla yatmak istediklerini' söylemişlerdi. Bu söyleşinin yayımlanmasının ardından her ikisinin de sevgilisi onları terk etmişti.