Flaş bir açıklama yapan Sedat Peker'in avukatı, Netflix'in belgesel teklifi sunduğunu söyledi. Sedat Peker'in hayatını konu alması beklenen belgesele Peker yanıt verdi. Peki, belgesel gerçekten çekilecek mi? 

Netflix'ten Teklif Var! 

Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) yaşayan ve dijital tecrit altındaki suç örgütü lideri Sedat Peker'e Netflix'ten teklif geldi. Veryansın TV'ye konuk olan Sedat Peker'in avukatı Ersan Barkın'dan yapılan açıklamada, Netflix'in teklifinin detayları şöyle yer aldı: 

Yeşil Deniz Hazırlıkları Tamam! Ne Zaman Başlayacak Yeşil Deniz Hazırlıkları Tamam! Ne Zaman Başlayacak

Netflix’in resmi teklifi vardı. İnsanlar, Sedat Peker videoları IMDB’ye düştüğü zaman bunu bir miktar espri konusu yaptılar ama Netflix’ten Sedat Peker’le gerçekten iletişim kuruldu. ‘Kim oynar bilmem ama bir oyunculuk yeteneğinden öte öz hayatında da çok çılgın bir karakter olması gerekiyor’ gibi bir cevap verdiğini hatırlıyorum. 

sedatpekernetflix

Peker'e Suikast Girişimi 

Öte yandan Barkın, Sedat Peker'e suikast girişiminde bulunan bir kişinin BAE'de tutuklandığını şöyle dile getirdi:

BAE’de bugün itibarıyla 2 aydır bir kişi tutuklu. Yani İranlı bir kişi tutuklu, Türkiye’den bağlantıları var, çok açık. Ve Sedat Peker bu kişi tutuklanmadan önce bu kişinin kendisi hakkındaki suikastla görevlendirildiğini biliyor ve o kişiye mesaj yolluyor.