Son zamanların çıkış yapan isimlerinden Seçil Gür, yeni yıla özel poz vermek için kamera karşısına geçti. Seçil Gür, fotoğraflarını takipçileri ile sosyal medyadan paylaştı.

Seçil Gür, takipçilerinin sorularını da yanıtladı. Ünlü şarkıcının fotoğrafları takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

Meslektaşı Serdar Ortaç ile yaşadığı aşkın ardından yeni bir aşka yelken açmayan Gür, bir takipçisinin ‘Yeni yılda beklentilerin arasında aşk var mı?’ şeklindeki soruya “Aşksız prenses mi olur, artık olmasın! Prensim beni bulsun. 2023’de gerçek aşkı bekliyorum” şeklinde yanıt verdi.

Bahar Candan Deprem Paylaşımını Kaldırdı! İnfial Yaratmıştı Bahar Candan Deprem Paylaşımını Kaldırdı! İnfial Yaratmıştı

Öte yadan Seçil Gür paylaşımına "Yıl sonuna günler kala malum daldım derinlere , dedim ammaan , dedim boşşveer ,dedim geeççti bile , dedim halima , vaktime şükür ..Dedim de dedim ..
En kıymetli şey zaman ,zaman da ,biz iyi kullanalım dedik de ,müsademi ettiniz, ettiler , etti hayat ..
İşte öyle de böyle de ,bi yaşıma daha giriyorum.
Bir sene’yi daha arkamda bırakıyorum ve fakat öğrendiklerimle ve dilerim unutmam :) ve istediğim saç rengi’yle ? nasıl olmuuşşş
neyse .. Ölmeden Yaşamak Lazım sözüm’le satırlarıma son verirken beni seven hepinizin dua’cısıyım bilin istiyorum.Sevmeyenlere de buradan selam olsun ,
Hey ! demedi demeyin ,
2023 şahane bi yıl olacak" notunu düştü.

İşte Seçil Gür'ün Yeni Yıl Pozları: