Dokuz Oğuz Konusu, 9 Oyuncuları diziyi merakla bekleyen izleyici tarafından merakla araştırılıyor. Gold Film imzası ile FOX TV ekranlarında başlayacak olan Dokuz Oğuz dizisi, Yıllardır başlama şaibesi devam eden Savaşçı dizisinin devamı olduğunu biliyor muydunuz? Dokuz Oğuz dizisi Savaşçı'nın devamı dense de oyuncu kadrosundaki fark, nasıl Savaşçı 2 sorularını akıllara getiriyor.  Karanlık lakaplı Komutan Batur karakteri ile karşımıza çıkacak olan Kubilay Aka'nın dizisi olarak ilk duyurulan Dokuz Oğuz dizisi ile alakalı gelişmeler mevcut

Dokuz Oğuz dizisi uzun zamandır FOX TV kanalında adeta dört gözle takip edilen dizi olarak karşımıza çıkarken, Dokuz Oğuz ne zaman başlayacak? sorusunun yanıtı merak ediliyor. Öyle ki dizinin başlaması ile Savaşçı dizisinden transferlerin de gerçekleşeceği söyleniyor. Ortaya atılan bu iddialar sonrasında ise Dokuz Oğuz oyuncuları 9 Oğuz oyuncu kadrosu merak ediliyor. 

Savaş, dram ve aksiyonu aynı anda 9 Oğuz dizisinde bulacaksınız. Öyle ki yeni dizi Dokuz Oğuz ismi açıklandığı an itibari ile dizi hakkında merak edilenler ortaya çıkmaya başladı. Dokuz Oğuz ne zaman başlayacak? Dokuz Oğuz oyuncuları kimler?

Geçtiğimiz haftalarda ilk tanıtım fragmanının yayınlanması akabinde merak konusu olan Dokuz Oğuz dizisi hakkında detaylar da ortaya çıkmış, yapım şirketi farklı olsa da kanalın aynı olması ve konusunun benzerliği ile Savaş dizisinin devamı denmişti.  Bildiğiniz üzere Savaşçı dizisi Limon film imzası ile ekranlarda olmaktaydı. 

Dokuz Oğuz ne zaman başlayacak?

Dokuz Oğuz dizisi Ocak ayı içerisinde başlayacak açıklaması sonrasında net tarih verildi. Dokuz Oğuz dizisi 21 Ocak 2023 tarihinde başlayacak. Savaşçı dizisi Pazar akşamları yayınlanırken, Dokuz Oğuz dizisi kendisine rakip olarak Gönül Dağı ve Kardeşlerim dizisini seçti. 

Savaşçı 2023 deniliyor

Dokuz Oğuz dizisi konusu gereği aslında Savaşçı dizisinin devamı olarak sosyal medya da iddia edilse de ilerleyen zamanlarda diziye Savaşçı dizisinin önemli isimlerinin dahil olacağı söyleniyor.  Savaşçı 2023 ne zaman başlayacak araması ile izleyicinin karşısına çıkan Dokuz Oğuz konusu ve Dokuz Oğuz oyuncuları sizlerle

Dokuz Oğuz Dizisi Tökezledi! Savaşçı'nın Devamı Deniliyordu Dokuz Oğuz Dizisi Tökezledi! Savaşçı'nın Devamı Deniliyordu

Dokuz Oğuz konusu

Ankara, Eskişehir, İstanbul, Afyon, Bilecik'te dağlık alanlarda çekimleri süren dizinin konusunda, Oğuz Türklerine ait Dokuz Oğuz’un hikayesi anlatılacak.

Dokuz Oğuz Oyuncuları

Tomris Toprak (Yasemin Allen)
Batur Karanlık (Kubilay Aka)
(Deniz Işın)
Yiğit Toygar (Rami Narin)
Ercan Korkut (Dağhan Külegeç)
(Tuncer Salman)
Umay Çolpan (Sahra Şaş)
(Hakan Boyav)
Boran Delideniz (Serhan Onat)
Timur Gökay (Volkan Keskin)
(Mehmet Çevik)
Okan Demirkır (Taylan Meydan)
(Kayhan Açıkgöz)
(Esra Kılıç)

Dokuz Oğuz Nerede Çekiliyor

Dokuz Oğuz dizisi gerek konusu gerekse de oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine toplarken, dizinin çekildiği dağlık alanları merakla araştırılıyor.  Ankara, Eskişehir, İstanbul, Afyon, Bilecik kırsal alanları dizinin çekim adresi olarak karşımıza çıkıyor