Şarkılarıyla bir dönemin en popüler şarkıcıları arasında yer alan Doğuş, 30 Haziran 1974'te Almanya'da dünyaya geldi. 4 yaşına kadar Almanya’da yaşayan şarkıcı aslen Rizeli. Ailesinin Türkiye’ye dönme kararırın ardından, yaşamına ülkesinde devam etti. Ailevi problemlerden evden kaçan ünlü şarkıcı küçük yaşta sokaklarda yaşamaya başladı. Acun Ilıcalı’nın programı Survivor'da da yarışan Doğuş, 2014 yılında dünya evine girdi. Azerbaycanlı sunucu Hoşkedem Hidayetkızı ile yaptığı evlilikten, ikiz çocukları dünyaya geldi. Bir dönem ‘Gamsız’, ‘Uyan’ ve ‘Ben Sensiz Ne Yaparım’ şarkılarıyla müzik piyasasını alt üst etti. Doğuş bu sefer müzik dünyasındaki başarılarıyla değil, babalık testiyle gündeme geldi. Azerbaycan’da yaşayan 22 yaşında bir genç Doğuş’un oğlu olduğunu iddia etti. Doğuş’a olan benzerliğiyle dikkan çeken genç için şıp demiş burnundan düşmüş yorumları yapıldı. Peki, genç Doğuş’un gerçek oğlu mu? Babalık testi sonuçlandı mı?

Doğuş DNA Testi Yaptırdı

Uzun süredir Doğuş’un babası olduğu yönündeki iddiaları sürdüren 22 yaşındaki Seyid isimli gencin kendisini mahkemeye vermesi üzerine, Doğus süreci uzatmak istemedi. Babalık testi için DNA testi yaptırdı. Türkiye’den Azerbaycan’a gelen Seyid’te heyecan içerisinde babalık testinin sonucunu beklemeye başladı.

Evlilikleri Sallantıda

Azeri sunucu Hoşkedem Hidayetkızı’yla evli olan Doğuş’un evliliğinde bu durumun kriz yarattığını, güzel sunucunun DNA sonucuna göre 8 yıllık evliliklerine devam edip etmeyeceğine karar vereceği öğrenildi.

Aslı Enver'den Hamilelik Bir İnsana Bu Kadar Yakışır Dedirten Paylaşım! Aslı Enver'den Hamilelik Bir İnsana Bu Kadar Yakışır Dedirten Paylaşım!