ŞOK, ülke genelindeki zincir marketlerinde, farklı kategorideki ürünleri müşterilerle buluşturuyor. Bu kapsamda, yeni yılda fiyatlara zam gelip gelmeyeceği pek çok kişi tarafından merak ediliyordu. ŞOK CEO'su Uğur Demirel, 1.000 ürünün fiyatının ocak ayında sabitleneceğini belirtti.

1000 Üründe Fiyatlar Sabitlendi

Ocak ayında 1000 ürünün fiyatının sabitlendiğini belirten ŞOK CEO'su Uğur Demirel'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım şu şekilde:

Belediye Yardımları Hem Cebinizi Hem Evinizi Isıtacak! Geç Kalmayın Belediye Yardımları Hem Cebinizi Hem Evinizi Isıtacak! Geç Kalmayın

''Küresel dalgalanmaların da etkisiyle hem üreticiler hem perakendeciler hem de tüketiciler açısından, maliyetlerin ve dolayısıyla fiyatların yükseldiği zorlu bir yılı geride kaldı. Biz de ŞOK Marketler olarak ülkemizin ekonomisine ve müşterilerimizin bütçesine katkı vermek üzere Ocak ayı boyunca 1.000 üründe fiyatlarımızı sabitleme kararı aldık. Her zaman uyguladığımız düşük fiyat politikamızı bu defa Ocak ayı boyunca sabitleyerek müşterilerimize yönelik hoş bir sürpriz yaptık.

Yani belirlenen 1.000 ürünün maliyetleri artsa da fiyatları ay sonuna kadar sabit kalacak. Biz, ŞOK Marketler olarak güvenilir ve kaliteli ürünlerimizi daima en uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırıyoruz. 81 ile yayılmış olan mağazalarımızda piyasa fiyatlarının altında uyguladığımız fiyat politikamızla, enflasyonun baskılanmasında önemli bir görev üstleniyoruz. Şimdiye kadar “Birlikten Berekete” yaklaşımı ile her zaman ülkemizin, üreticilerimizin ve müşterilerimizin yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Bu kampanya da bunun en güzel örneğidir. Bundan sonra da bundan önce olduğu gibi piyasa fiyatlarının altında, her gün düşük fiyat politikamızla müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.''

ŞOK FİYATI SABİT ÜRÜNLER

ŞOK'un sosyal medya hesabından yapılan açıklamaya göre, ocak ayında fiyatı sabitlenen bazı ürünler şu şekilde: