Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz'in başrolünü oynadığı Şahmaran dizisinde dün sosyal medya sallanmıştı. Şahsu'nun yatağına giren yılanla adeta sevişmesi büyük ses getirirken, banyodaki sütyenli sahne Bilal Özcan'ın diline düştü. 

sahmaran-3

Ozan Tufan'ın Referansı Olmadığı İçin Alamadığı Villayı Bakın Kim Satın Aldı... Ozan Tufan'ın Referansı Olmadığı İçin Alamadığı Villayı Bakın Kim Satın Aldı...

Serenay Sarıkaya'dan Olay Sahne! 

Dizide büyükbabasını bulmak için Adana'da bir otele yerleşen Şahsu, gömleğini çıkarıp lavaboda yıkamaya başlıyor. O sahnelerde sütyenli olan Şahsu karakterinin ilk kez sigara içtiğini de görüyoruz. Bu sahneden sonra da Şahsu sürekli sigara içen bir karakter olarak görünüyor. 

bilalozcan

Bilal Özcan'dan RTÜK Çağrısı

Beyaz Magazin programından Gazeteci Bilal Özcan, Serenay Sarıkaya'nın sahneleriyle ilgili olarak RTÜK'e seslendi. Programda şu ifadeleri kullandı:

Netflix Amerikan firması. Dünyaya sigarayı habire pompalayanlar da Amerikalı tröstler. Serenay Sarıkaya veya o karakter. Hayatında bu kadar sigara içiyor mu? Ne dayıyorsunuz bu görüntüleri bize? Devamlı Serenay Sarıkaya'ya sigara içirttiniz? Sigara tröstleri Netfilix'e para verererek; Türkiye'nin en ünlü oyuncusuyla sigaranın propagandasını yapıyorlar. RTÜK'ü göreve çağırıyorum.