Serenay Sarıkaya ile Burak Deniz'in başrollerinde oynadığı Şahmaran dizisi ile alakalı nihayet sevindirici haber geldi. Şahmaran dizisi 20 Ocak'ta Netflix platformunda yayınlanacak açıklaması sonrasında gözler Şahmaran fragmanına çevrildi. Yılanların dünyası kod adı ile Şahmaran fragmanı yayınlandığı an da milyonlarca kişi tarafından izlendi. 

Özellikle de konusu ve oyuncularıyla dikkat çeken Şahmaran fragmanı, çıplak sahneleri ile de çok konuşuldu. Sarıkaya ve Deniz'in çıplak sahnelerinin yer aldığı Şahmaran fragmanı yayınlandığı an da Twitter'ın gündemine oturdu. 

Ömer Dizisinde Flaş Gelişme! Netflix'teki Dizisi İçin Kadrodan mı Ayrılacak? Ömer Dizisinde Flaş Gelişme! Netflix'teki Dizisi İçin Kadrodan mı Ayrılacak?

Şahmaran oyuncuları çırılçıplak pozu 

Başrollerinde Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz'in yer aldığı Şahmaran dizisinde en çok dikkat çeken çıplak sahneler olurken, dizi farklı konusu ile de adında söz ettirdi. 

Şahmaran oyuncuları

Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz'in başrolünde yer aldığı Şahmaran dizisi diğer oyuncuları da şu şekilde; Mustafa Uğurlu, Mahir Günşiray, Mert Ramazan Demir, Ebru Özkan, Hakan Karahan, Elif Nur Kerkük, Mehmet Bilge Aslan, Ekin Gökgöz, Berfu Halisdemir, Nilay Erdönmez, Nil Sude Albayrak, Ayşe Lebriz Berkem, Mert Doğan ve Ece Ertez

Şahmaran konusu nedir?

Şahsu aradan geçen yıllar sonrasında Adana'ya gitmeye karar vermiş ve annesinin intikamını almak için büyükbabasının yanına varmıştır. Bu yolculuk sırasında ise kendini yılanların soyundan geldiği bilinen Mar isimli bir grubun içinde bulmuştur. 

Şahmaran efsanesine inanan Mar ırkı, Şahsu'yu efsanenin tamamlayıcısı olarak tahmin etmektedirler. 

Şahsu'nun Maran ile karşılaşmasının altında yatan derin ilişkilerin konu edinildiği Şahmaran dizisi 20 Ocak'a Netflix platformunda yer alacak. 

Başrol oyuncuları hep yan yana

Şahmaran dizisi başrol oyuncuları Burak Deniz ve Serenay Sarıkaya'nın dizi setinde yakınlaşmaya başladıkları haberleri bir ara gündeme çıkmıştı. Öyle ki Burak Deniz'in bir akşam Serenay'ın evinin yakınında görüntülenmesi, çift beraber iddialarını ortaya atsa da taraflarca bu iddialar yalanlanmıştı. Dizi arkadaşı olduklarını belirten çift bu iddialarla değil dizileri ile ön planda olmak istediklerini belirtmeleri sonrasında konu kapanmıştı..